ویلموتس: از تیمم شادمان هستم

به گزارش روزنامه نگار خبرگزاری صدا و سیما، مارک ویلموتس بعد از برد پر گل تیم ملی فوتبال ایران طبق سوریه داخل مجمع خبری گفت: بازی نوع دوستی انجام دادیم و در همه خطوط منسجم بودیم البته در بازگشت به خط دفاعی یک قیمت کوفته بودیم اما گل های نظم که زدیم باعث شد بازی زیبایی را شاهد باشیم و از طولانی بازیکنانم راضی هستم.

وی افزود: فداکار از بازیکنان غلام متشابه انصاری فر چند هفته حیات که پا بوسیله توپ نشده بودند اما سعی خودشان را انجام دادند و در مجموع عملکرد دهش داشتیم، البته چند روز دیگر باید با زور جنوبی بازی کنیم و با همین سیستمی که موافق سوریه ورزش کردیم مقابل اضطرار جنوبی هم بازی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مسلماً بعد از این دو بازی بازیکنی را پهلو نخواهم گذاشت و غلام به ریختگی همه بازیکنان نگاه می کنم تا ببینم چه کارایی ای دارند، در بلژیک هم که بودم درون یک مقطعی ۹ ورزشکار مصدوم داشتم و یکی از بازیکنان سالخورده را به زمین فرستادم و عملکرد دهش داشت و تامین باشید برای من سن و سال ملاک محو و فی البداهه کسی را خط نخواهم زد.

وی گفت: با آقای معقول بیش گپ کردم و او تعهد داد اردویی داشته باشیم که بازیکنان متنوع از تحت ۲۳ سال غصه محضر داشته باشند اما اعتقادم این است که تیم ملی ایران شایستگی امکانات لوکس را دارد.