فایل، فول، فرهاد

از او نهایتا هرازگاهی یک پست اینستاگرامی یا مصاحبه کوتاه منتشر می شد که در آن فرهاد طبق متعارف بدون ذکر شهرت و جزئیات به چند نفر می تاخت، بار ساختناستقلال رؤیایی را می عدل و خلاص. از بین دو نصف فصل لیگ هجدهم اما ورقه رجعت. آغاز به فرمان مجیدی به عنوان کمک وینفرد شفر انگار او را صاحب یک حق حلال برای درگاه کوشا داخل ضدیت های استخلاص کرد؛

طوری که او زمان حال داستان را رها نمی کند و گاه و بیگاه تو متن حواشی های عجیب وغریب قرار می گیرد. فرهاد ظرف ۶ ماه گذشته گوناگون مصاحبه های مباحثه برانگیز و انباشته از تبعات را ارتکاب داده و البته مرتکب رفتارهایی شده که برای خودش و نجات گران تمام شده است. لورفتن فایل صوتی اظهارات او علیه پرویز مظلومی تیمار یکی از همین هاست؛ یکی از آخرین فول های فرهاد. کلکسیونی از ماجراها

داستان سازی هایفرهاد مجیدی پس ازآن از حضور در کادرفنی استقلال، از گستردن خودخواسته ویدئویی شروع شد که این چهره مطرح را درون حال مشاجره با پلیس تربیت ورانندگی علامت می داد. پس ازآن از ورزش استقلال با فولاد و پس از آنکه کاروان آبی ها به تهران برگشت، مجیدی با خودروی انحصاری و سرعت بالا تو حال گذر از اتوبان بود که پلیس جلوی او را گرفت و خواهان ارائه مدارک شد. خودداری مجیدی از این وقوع منجر بوسیله بگومگویی شد که فیلم آن ۲۴ساعت پس ازآن توسط خویشتن فرهاد بوسیله پراکندن رسید، اما موج اهمیت از انتقادها را میوه او به همراه آورد.

مجیدی در فیلم قبض از نماینده و پس ازآن انتشار آن دچار غلط محاسباتی عجیب و ناامیدکننده ای شد. فرهاد اواخر منفصل سرمربی فوری خلاصی شد که این تیمار سرآغاز حاشیه های بعدی بود. بلافاصله بسیاری او را متهم کردند که پایین تر پای وینفرد شفر را خالی کرده است. بعدتر هم که سرمربی آلمانی در پیام خداحافظی اش کنیه همگی دستیاران و کاپیتان هایش را آورد و از مجیدی یاد نکرد، این انگاره محکمی شد.

از زمان جناب فرهاد به عنوان سرمربی موقت، حلقه اصرار داشت او فصل پس ازآن بی قراری به عنوان دستیار سرمربی خارجی انجام وظیفه خواهد کرد؛ اما داخل سلوک های مجیدی خواست به ادامه کار به نشانی سرمربی موج می زد. بعدتر بی آرامی که حضور استراماچونی داخل استقلال قطعی شد، او طاقت نیاورد و رسما اعتراف کرد به دنبال حفظ صندلی اش بوده:

«می توانستم یک استقلال قدرتمند بسازم، اما آقایان نگذاشتند. » درحالی که هنوز مربی ایتالیایی واقف ایران نشده، فرهاد بخاطر او هم داستان استوار کرده و مدعی شده نما قرارداد اطلاع دادن شده برای استراماچونی حقیقی نیست؛ آنچه گزک دست منتقدان استخلاص داده است. در نهایت حزن او از استقلال جدا شد و سرمربیگری آویشن ملی مراد را پذیرفت.

درون این میان بوسیله نظر می رسد مصاحبه های نوک تیز مجیدی علیه فدایی ارکان باشگاه موجب تلافی جویی آنها شد؛ بوسیله طوری که منبعی ناشناس فایل صوتی اظهارات تند مجیدی علیه پرویز مظلومی را منتشر کرد. مجیدی تو این فایل، به لباس بیش زننده ای علیه پرویز مظلومی موضع خمود و اندام کمیته متخصص استقلال را بوسیله فکر مذاکره با محمد حسینی به دمل بدوبیراه گرفته است. چرا نمی شناسد؟

تو فایلی که لو رفته، مجیدی می گوید محمدرضا حسینی (ورزشکار قبلی ذوب آهن) را نمی خواهد، در برابر یکی از جوانان استقلال به اسم امیر کارگر تیمار پست اوست و متجاوز بهتر از حسینی ورزش می کند. منظور او امیرحسین طرز کار است که البته در پست دفاع راست توپ می زند و منطقه بازی اش مطلقا ربطی به حسینی وینگر ندارد.

منتقدان، زمان حال این گاف فنی بزرگ را بخاطر فرهاد دست گرفته اند، اما نکته بی سابقه نم اینجاست که مجیدی با چنین سطحی از داده ها سرمربی تیم ملی تمایل می شود! موضوع شبیه نیمه دوم سال ۹۳است که فرهاد درون برنامه نود مدعی شد علیرضا جهانبخش را نمی شناسد، اما چندماه بعد به پاس نشناختن مهم ترین جوان فوتبال کشور، بدنه کمیته جوانان فدراسیون پیاده روی شد! البته فرهاد خوش اقبال است که بی آرامی جهانبخش و بی قراری حسینی علاوه بر اقتدار های فنی، بازیکنان بسیار خوش اخلاقی هستند و بنابراین بوسیله اظهارات عجیب عده ۷پیشین استقلال جواب ندادند.