رسول زنهار: برای طلب برانکو شاید از آذری کمک گرفتیم/ بازیکنان برای مطالبات خود کاملا حق دارند

به گزارش ایسنا، مهدی رسول زنهار سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از فینالیست شدن تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت به ایران گفت: باوجود ناچیز لطفی که به آل کثیر داشتند اما دیدیم که بازیکنان حماسه آفریدند و شکنجه کشیدند و غیرت مندانه بازی کردند و بازی شقه بازپسین را به صرفه خود تمام کردند.

او درباره شکایت باشگاه النصر و اینکه کمیسیون پرسپولیس دفاعیه ای ارسال کرده است، گفت: یک سری موارد حاشیه ای داخل این شکایت وجود دارد. ما پیگیری های حقوقی خویشتن را اجرا می دهیم و مشکلی نخواهد داشت چون بحث امنیت ملی است و پرسپولیس نماینده ایران است و هر کسی شیطنتی داخل این مساله داشته باشد، ما پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

رسول پناه درباره مطالبات برانکو گفت: استراحت است مطالبات برانکو طی چند روز آینده به نعوظ کامل صیقلی شود. منتظر این هستیم که پول او بوسیله دلار چقدر می شود تا آن را پرداخت کنیم. 

حامی باشگاه در پاسخ به این پرسیدن که آیا پرداخت پول برانکو با مشکل مواجه نیست، گفت: به ظهر فرمول مناسب آن هستیم. اگر آقای سعید آذری فرمولش را بلد هستند از ایشان آن فرمول را می پرسیم. اگر گونه ما مناسب نبود از فرمول ایشان مصرف می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قلق بازیکنان درون خصوص صیقلی مطالبات گفت: بازیکنان حق دارند. وضعیت باشگاه به نظر مالی بیش باطراوت است و با این شرایط توانستیم این نتایج را بگیریم. شرایط بازیکنان بی نهایت خوب و اسایش نیست و امیدواریم تا مشکلات را رفع کنیم. این مساله احتیاج به زمان دارد.خودتان از شرایطی که من در زمانی مدیریت باشگاه را پیاده شدن عهده داری گرفتم تا بوسیله امروز ملتفت هستید. ارزش بازیکنان بسیار بسیار است و ما تلاش های آن ها را جبران می کنیم.

او درباره پول پاداشی که AFC به پرسپولیس می دهد، اشعار کرد: بعضی ها فکر کردن می کنند همان موقع به ما پول را می دهند. خودتان می دانید ما در بایکوت هستیم و پروسه انتقال پول زمان بر است. ما درون این رابطه قطعا شفاف سازی خواهیم کرد.

فرستاده پناه درباره قراداد بازیکنانی همچون شجاع خلیل زاده و محمد نادری گفت: این بازیکنان ارزشمند هستند. گل محمدی تا اینکه پیشنهادهای مختلفی دارد و ما جدیت می کنیم تمام آن ها را نگه داریم.

انتهای پیام