تقلا عربستانی ها برای ضیق روی استقلال و سایر رقبا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین با وجود اینکه وزارت ورزش عربستان اعلام کرده وجود هواداران پیاده روی درون عربستان می توانند پس از خاتمه ماه فرخنده رمضان و داخل ماه شوال به استادیوم ها بازگردند، زمان حال رسانه های عربستانی از تلاش و رایزنی مسئولان ورزشی این ناحیه برای حضور تماشاگران در استادیوم ها در هنگام رقابت های لیگ قهرمانان آسیا وقوف می دهند.

به رویت می رسد عربستانی ها در تلاش هستند تا از فرصت میزبانی به مشت آمده، نهایت بهره را ببرند و اکنون رسانه الشبابیة خبر داده است که هواداران فوتبال در این کشور نزدیک به بازگشت بوسیله استادیوم ها داخل لیگ قهرمانان آسیا هستند.

الشبابیة نوشته است که کنفدراسیون فوتبال آسیا تمایل دارد تا با بازگشت درصد مشخصی از هواداران عربستانی به ورزشگاه ها موافقت کند بوسیله شرطی که این افراد سند تزریق واکسن کرونا را در مشت داشته باشند و دوزهای این واکسن را مصرف کرده باشند.

این رسانه نوشته است که راحتی است در هر دو دهکده ریاض و جده تماشاگرانی که برگه تزریق واکسن کرونا را در دست دارند، بخاطر تماشای دیدارهای الهلال، النصر و الاهلی تو رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به استادیوم ها واقف شوند.

روز گذشته و درون جریان دیدار آویشن های ملی عربستان و فلسطین، تماشاگران مجوز آستان ۴۰ درصدی از ظرفیت کچل استادیوم مرسول پارک را به مشت آورده بودند و پس از گذشت بیش از یک سال، هواداران موفق به حضور داخل استادیوم های عربستان شدند و زمان حال در صورت صدور مجوز درصد خاصی از ورزشگاه های این کشور، بازی های استقلال درون این کشور با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد که این سیلان می تواند فرمان شاگردان مجیدی را درون موافق الاهلی سخت نرم.