تعویق لیگ برای نفت یک فرصت وجود / مشکلات مالی پابرجا است

ابوذر شجاعی تو گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم اسب سواری نفت مسجدسلیمان برای آستان تو لیگ بیستم، اظهار کرد: روز گذشته در یک بازی تدارکاتی برابر فولاد صبر گرفتیم که خوشبختانه شاهد عملکرد عطا از تیم بودیم اما متاسفانه بضاعت آویشن نفت از دیدن تعداد بازیکن کم است و هنوز در جای پا جذب سه چهار بازیکن لیگ برتری برای استواری تیم تو پست های مدنظر هستیم. پیگیر جذب بازیکن هستیم اما شرایط خوب نیست و باید بتوانیم بازیکنانی را به آویشن تکثیر کنیم.

وی تامل نشان کرد: با توجه به شرایط قزل مسجدسلیمان به دلیل کرونا و آماده نبودن زمین چمن زورخانه بهنام محمدی مسجدسلیمان، اردوی دوم تیم نیز داخل تهران برگزار خواهد شد و به ظهر این هستیم که با اجرا دو بازدید تدارکاتی، تیم با وضعیت بهتری وارد لیگ بیستم شود.

مدیرعامل محفل نفت مسجدسلیمان درون پاسخ بوسیله این سوال که تا چه پیمانه می قابلیت به این نفت بخاطر موفقیت در لیگ برتر امیدوار بود؟ عنوان کرد: کامل سعی مان را می کنیم و هر چه در توان داشته ایم را همچنین به فقره پژمرده ایم تا با آویشن خوب و آبرومندی در لیگ برتر حضور پیدا کنیم. به هر حال بوسیله دلیل مشکلاتی که حیات داشت، خیلی دیر وارد بازار نقل و انتقالات شدیم و در این شالوده و همچنین آماده سازی آویشن از سایر آویشن ها پشت تر هستیم اما در تلاشیم تو فرصت باقی مانده تا آغاز لیگ با جذب بازیکن و تمرینات بیشتر، آماده مسابقات شویم. ما با توجه به بازی ای که طبق آویشن فولاد انجام دادیم، بوسیله تیم و توفیق آن در لیگ بیستم همچنین امیدوار هستیم. اگرچه میانگین سنی تیم نفت پایین است ولی جنگندگی بازیکنانم خوب است. به هر حال مجاهدت می کنیم مقابل رقبا در وزن و قطع نفت حاضر شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی مرتفع شد؟ گفت: مشکلات مالی همچنان پابرجا است، اما به دنبال این هستیم که بودجه لازم را داشته باشیم تا با بغرنج مالی کمتری تو لیگ لایق شرکت کنیم.

شجاعی درباره تعویق لیگ نیز خاطرنشان کرد: تعویق لیگ بخاطر نفت مسجدسلیمان یک فرصت حیات و با زمانی که تو اختیار داریم، می توانیم از نظر بدنی و اجرا ورزش های تدارکاتی آویشن را با وضعیت بهتری برای لیگ آماده کنیم. ضمن این که فرصتی غم به دست آمد تا تو زمینه جذب بازیکن اقدامات بیشتری داشته باشیم. امیدوارم نفت با تدابیر اندیشیده شده، بتواند همچون لیگ نوزدهم خلع موفقی را پشت ضابطه بگذارد. همچنین امیدوارم در ادامه شرایط استان ها به صورتی باشد که لیگ برتر در شرایط خوبی برگزار شود.

انتهای پیام