بعد از شکایت بیرانوند از پرسپولیس | جای طلبکار و بدهکار عوض شد!

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، علیرضا بیرانوند، درب بان آویشن ملی فوتبال ایران، اواخر فصل گذشته از جمع شاگردان یحیی تراب محمدی از پرسپولیس رفت تا به نشانی لژیونر به آنتورپ بلژیک بپیوندد. او پس از حضور در باشگاه بلژیکی خواهان قبض طلب پنج میلیارد و هفتصد میلیون تومان بابت آپشن قراردادش و قهرمانی این تیم بخاطر چهارمین فصل متواتر داخل لیگ افضل شد. مبلغی که مدیران وقت باشگاه پرسپولیس آن را رد کردند و میزان طلب بیرانوند را کمتر از اینها دانستند. همین امر باعث شکایت بیرانوند از باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال شد. شکایت ۵ میلیاردی بیرانوند از سرخ ها | باشگاه پرسپولیس: پول ما را ترجمه!

این کمیته نیز تا دهم فروردین ماه سال سیال بوسیله پرسپولیس فرصت دفاع قسط که مقدر شدن حقوقی این باشگاه نیز تو تاریخچه تعیین شده اقدام به ارسال آن کرد. مجلس پرسپولیس با دلایل متنوع و صرفنظر زودهنگام آویشن توسط بیرانوند درون منفصل گذشته خواهان صیقل غرامت از سوی دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران شده است. لایحه ای که به امضای تنی چند از وکلای حقوق بین الملل ورزشی نیز رسیده است و سرخ ها امیدواری زیادی برای شهود پول از بیرانوند دارند.

استراحت است کمیته تعیین شرایط فدراسیون اسب سواری پاسخ این پرونده را تا پایان فروردین ماه بدهد و فرصت تعرض بوسیله هر دو طرف را قائل شود تا آن را در کمیته استیناف دوباره مطرح کنند.