آقا باشگاه پدیده: گل محمدی مربی ماست و دو سال قرارداد دارد

بوسیله گزارش ایلنا، صندوق پروگرام تلویزیونی ورزش و مردم امروز، جمعه ۳۱ خرداد، اعلام کرد یحیی گل محمدیبه نشانی سرمربی جدید پرسپولیسانتخاب شده است و فرهاد حمیداوی مالک جماعت پدیده قصبه خودروبا این انتقال موافقت کرده است.

حمیداوی تو گفت و گو با پروگرام اخبار ورزشی ساعت ۱۳ شبکه سوم سیما ضمن تکذیب این اطلاع اعتراف داشت: کاملا این اطلاع را نفی می کنم. من همین الان بوسیله ایران رسیدم و این فیلم را برای غلام فرستادند. هیچ توافقی نبوده و هیچگاه توافقی نخواهد بود.

او درون پاسخ به این پرسیدن که آیا مناظره غیر مستقیم با گل محمدی بوده و او در جریان نیست، گفت: متباعد میدانم چون غیرحرفه ای است. بوسیله آقای تراب محمدی ایمان کامل دارم و تا دو سال دیگر با ما پیمان نامه دارند و این امر را نمی کنند. فردا آغاز تمرینات ماست و ما طولانی پروگرام های تیم را روی افکار ایشان بسته ایم.

حمیداوی در این باره که چطور چنین بینایی ای شکل پژمرده است گفت: واقعا نمیدانم این حرف ها از کجا تو می آید. ایشان مربی ماست و می گویند خلیفه ایشان را انتخاب کرده ایم. نمی دانم چطور این گفتگو ها مطرح شده است.

او با بیان اینکه بخاطر مذاکره با فدایی از بازیکنان خارجی ایران را ترک کرده وجود ادامه داد: ما کبد بازیکن را از نزدیک دیدیم و دو بازیکن را آقای گل محمدی انتخاب کرده اند. کل تیم ما روی افکار آقای گل محمدی سپرده ایم و ان شاء الله باز هم تمدید می کنیم تا در پیاده شدن ما بمانند. ما با دو نفر عملا مباحثه کردیم ان شاء الله این هفته جمع بندی می کنیم.