آخرین تلاش النصری ها و مجله متاخر به ای اف سی؛ این اقدام پرسپولیس غیرورزشی بود!

به گزارش همشهری آنلاین، کمیسیون النصر عربستان همچنان داخل تلاش است تا انقراض خود تو دیدار نیمه بازپسین لیگ قهرمانان آسیا را با در بیرون زمین جبران کند. در آخرین رفتار و البته نامه این حلقه که به ای اف سی ارسال شده است آنها از عبارت غیر ورزشی برای فروش بازیکن توسط پرسپولیس مصرف کرده اند.

 الریاضیه درون این خصوص نوشت: «از باشگاه النصر عربستان بوسیله ما اطلاع دادن کردند که در نامه اعتراضی این باشگاه محصول پرسپولیس به AFC به چند مورد اشاره شده است که داخل راس آنها شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس به فیفا قبل از اعطای مجوز به این باشگاه برای جناب درون لیگ قهرمانان آسیا است.»

الریاضیه البته از امنیت مدیران فدراسیون فوتبال این ملک از النصر گفته که البته غریزی است این زنهار: «یاسر المسحل، رییس فدراسیون فوتبال عربستان هم از این شکایت مجتمع النصر علیه پرسپولیس حمایت می درنگ و نیز ابراهیم القاسم، دبیر کل فدراسیون حمایت خویشتن را اعلام و مداومت کرده است که همه جزئیات را بررسی کرده است و همه خواسته های محفل النصر را برآورده خواهد کرد.»

داخل نامه النصر آمده که «مجلس پرسپولیس روزنامه اعلام خطر آمیز فیفا را تو ۱۲ آگوست دریافت کرد. در این روزنامه به این باشگاه اعلام شد که ۳۰ روز فرصت دارند تا طلب برانکو را پرداخت کند. اصرار مجتمع پرسپولیس برای عدم پرداخت طلب برانکو و جذب چندین بازیکن جدید سپس از بانگ فیفا رفتاری جاهل ورزشی و ناجوانمردانه از سوی باشگاه ایرانی وجود که البته باعث تحکیم موضع گیری اعتراض آمیز مجلس النصر خواهد شد.»

النصری ها با این نامه ارسالی بوسیله ای اف سی به نظر می رسد بیشتر به عقب احقاق حق برانکو بوده اند(!) چرا که در این مجله اشاره ای به هیچگاه ماده و تبصره قانونی در خصوص شکایت خویشتن نکرده اند.