۵ خوان سرسخت موافق شهرخودرو/ کار سخت پلیس مشهد برای تصرف سهمیه

به گزارش ایسنا، شهرخودرو در هفته بیست و پنجم با نتیجه ۲ پیاده شدن یک شکست خورده پارس جنوبی شد که نه شرایط خوبی در پناد دارد و نه سیلان آماده سازی مناسبی را برای بازگشت به لیگ پشت ضابطه گذاشته بود. مولود ای که باعث شد شاگردان بختیاری زاده فرصت دوم شدن را از دست بدهند و اندوه نسبت بوسیله سایر رقبا عقب تر بیافتند. شاید این تیم با سپاهان ورزش داشته باشد اما ورزش های سخت تری را نسبت به رقیب اصفهانی خود درون ۵ هفته پایانی دارد.

اگر شالوده پهلو این گذاشته شود که اندوه استقلال و بی آرامی فولاد کامل امتیازات را در ورزش های تعاقب محذوف خود بگیرند، شهرخودرو به رده ششم سقوط خواهد کرد و آن هم درون حالی که باید در این ۵ هفته به رزمگاه رقبای واقعی خود در کورس کسب سهمیه آسیا برود. آن ها داخل این ۵ هفته باید مقابل تراکتور، صنعت نفت آبادان، استقلال، سپاهان و نساجی بوسیله میدان بروند که به نظر می رسد بختیاری زاده کار محنت برای صعود دوباره تیم به آسیا داشته باشد.

البته وضعیت امروز شهرخودرو را می نبوغ گردن خود آن ها انداخت و گل به خودی های خداوندگار این باشگاه نفوذ بوسیله سزایی در این اتفاقات داشت. پس از تعطیلی لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا، حمیداوی با زنوزی همسو شد تا جلوگیری کننده از پیگیری مجدد لیگ شود و تا اینکه تمرینات تیمش همچنین به همین علت دیر آغاز شد. البته این حاشیه سازی با همکاری کرونا همراه شد تا مربی خارجی دیر به تمرینات تکثیر شود و متصرف اوکراینی نیز هنوز بوسیله ایران نرسد. وجود نداشتن باهم اتحاد کردن تو کادر فنی قبلی شهرخودرو و ناهماهنگی سرآسیایی و کوزین باعث به وجود آمدن تضاد سلیقه ای کوچک درون بین آن ها شده بود.

دخالت آقا تو ترکیب و مسائل متخصص باعث شد تا این تیم بسیار از پیش بوسیله حاشیه رود و با استعفای جنجالی سرآسیایی، شهرخودرو تو آستانه دیداری مهم با پارس جنوبی بدون سرمربی شود و نتیجه اش بی آرامی شد که شهرخودرو نسبت بوسیله سایر مدعیان عقب بیافتد. یک دست وجود داشتن و همدل بودن نماینده مشهد درون فصل عقب این تیم را برای ابتدایی وعده به آسیا رساند و همین همدل نبودن امسال باعث شده تا آن ها حالا پشت تر از سایر مدعیان باشند. حالا شهرخودرو ۵ خوان سرسخت را مقابل خود دارد و باید دید بالاخره همدستی و همدلی مکرر بین اعضای این باشگاه عارض خواهد گرفت یا نه.

انتهای پیام