۲ پیشنهاد حلقه پیکان برای لیگ مرجح

حمیدرضا گرشاسبی تو گفت وگو با ایسنا، درباره بحث آغاز مجدد لیگ کسی را عزیز خطاب کردن تقریر کرد: اگر تمهیداتی فراغت است اتخاذ شود باید بوسیله شکلی باشد که در آینده دچار مشکل نشویم. غلام می گویم اگر لیگ را امتداد دادند و یک بازی خواه دو بازی عمل شد و بعد بااطلاع شدند که یک بازیکن دچار کرونا شده است. در آن زمان می خواهند چه امر کنند؟ آیا دوباره لیگ را تعطیل می کنند یا آویشن آن بازیکن به قرنطینه می رود؟ اگر لیگ تعطیل بشود دنباله آن چه خواهد شد؟ من می گویم پیش بینی این مسائل باید انجام بشود تا کسی آسیب نبیند. چنانچه بخواهیم این گونه لیگ را پیش ببریم کار قشنگی نیست بجای باعث می شویم سلامتی بازیکنان به ریسک بیفتد.

او افزود: بازیکنان الان از نظر بدنی داخل شرایط نواخت نیستند و با فرصت سه هفته ای هم نمی توانند آمادگی خود را به دست بیاورند. لذا چنانچه لیگ آغاز شود علاوه به خشکی امدن مسائل کرونا ظن مصدومیت بازیکنان بی قراری زیاد است. با این حال ما می گوییم تصمیم درستی بگیرند و اگر راحتی است لیگ را آغاز کنند تا خاتمه پیش بروند.

مدیرعامل کانون پیکان درون بخش دیگری از گفتگو هایش امتداد داد: چنانچه قرار است بخاطر لیگ تصمیم گیری شود باید این تصمیم کارشناسی باشد ما به نشانی جماعت پیکان نظرات خود را عرضه کرده ایم. کارشناسان هم نظرات خود را داده اند و باشگاه های دیگر بی قراری اعلام دید کرده اند. زمان حال مسوولیت با دایره لیگ است. ما به تصمیم سازمان لیگ تمکین می کنیم ولی اگر خلاف نظرات کارشناسی اتفاقی قیافه بدهد آن زمان مدعی خواهیم بود.

وی در پایان درون پاسخ به این سوال که پیشنهاد مجتمع پیکان برای بوسیله اختتام رساندن لیگ لایق چیست؟ گفت: یکی از پیشنهادات ما این است که همین جا لیگ را به پایان برسانند و چهار تیم نخست را بوسیله لیگ قهرمانان آسیا بفرستند و برنده بازی را تیمار مشخص کنند. سال سپس غصه لیگ را با ۱۸ تیم برگزار کنند و اگر برای برگزاری ورزش ها مشکلی وجود داشت همان گسستگی اعلام کنند که داخل سرانجام چهار تیم به لیگ یک سقوط کنند.

یکی دیگر از پیشنهادات ما این بود که لیگ را از همین جا به ته ببرند و سال آینده با احتساب امتیازاتی که الان تیم ها بوسیله دست آوردند فصل جدید را آغاز کنند یعنی چنانچه پرسپولیس ۱۰ نمره با تیم دوم اختلاف دارد گسستگی جدید را هم با ۱۰ امتیاز فرق آغاز کنند.

انتهای پیام