گواردیولا آماده تسلسل پیمان نامه با سیتی

به گزارش همشهری آنلاین  به نقل از گاردین، پپ گواردیولادر بایرن مونیختوانست سه بار قهرمانی درون بوندسلیگا را درون سه جزئي از جمله جناب در این تیم بوسیله مشت بیاورد. تیم او یعنی منچسترسیتیاکنون ۹ امتیاز با صدر کرهء هوا فاصله دارد و ممکن است در پایان فصل این تیم را ترک درنگ.

گواردیولا می داند که تیمش ضایع اشتباه مقابل نیوکاسل ندارد درباره یاوه رفتنش از این تیم گفت: من بخاطر عزل سپس هم با سیتی پیمان نامه دارم و همین جا اعلام می کنم که مانوس دارم تا اینکه بیش از این مدت در سیتی بمانم و آماده ام تا قراردادم را با این تیم تسلسل کنم. داخل سیتی احساس راحتی و عطا می کنم و دوست دارم پیشگاه بیشتری تو این تیم داشته باشم. برای یک مربی هیچ چیز مهم تر از این تراشیدن که به کارش متکی داشته باشند و غلام این درک را در آویشن دارم. البته همه چیز به نتایج برمی گردد و چنانچه نتایج آن نعوظ نباشد که سران محفل می خواهند ممکن است تغییری درون تیم ایجاد شود. ۱۸ ماه تا پایان قراداد فعلی غلام با سیتی زمان باقی است و غم من و غصه مجلس عقیده داریم که الان زمان مناسبی نیست که بخواهیم درباره ماندن داخل آویشن گپ کنیم. فعلا به ملاقات با نیوکاسل فکر می کنم و امیدوار هستم که بتوانیم سه امتیاز بازی را بوسیله دست بیاوریم.

او درباره درگاه مایکل آرتتا دستیار خود تو تیم آرسنال بوسیله عنوان سرمربی گفت: این سوال را نباید از غلام بپرسید بلکه باید مسئولان تیم آرسنال و آرتتا به این سوال پاسخ دهند. او تو آویشن من نقش خوبی داشته است و خودش می تواند درباره این موضوع تصمیم بگیرد. منچستر سیتی پیروز پیکار مبصر هفته در لیگ جزیره | لیورپول همچنان عاری باخت در صدر