چهار ضربه به دلگشا دماغ ها تو مورد بازگشت استرا

بوسیله گزارش ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «با پایان مسابقات شیشه دوربین حذفی، یک بار دیگر ادبیات ورزش با اسم آندره آ استراماچونی آغاز شد و شایعه کردند او در مسیر بازگشت به رهایی است. به نظر می رسد عمده کمال مطلوب احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال از طرح این موضوع، تسهیل پروژه عبور از فرهاد مجیدی بوده است. به هر حال ولی هواداران با شنیدن این خبر امیدوار شدند و حالا منتظرند وعده ارشد محقق شود. با وجود این، طی روزهای گذشته چند ضربه پیاپی بوسیله خوشبینی ها درون مبنا بازگشت استرا زده و مشت ناچیز در زمان تنظیم این مطلب، بوسیله نظر می رسد مربی ایتالیایی در نقطه ای دور نسبت بوسیله باشگاه ایرانی ایستاده است.

ضربه نخست

تو شرایطی که منابع ایتالیایی اظهارات ضدونقیضی درون تک بازگشت استراماچونی داشتند، پاستورلا، وکیل و همه کاره مربی ایتالیایی تو ورق اینستاگرامش فاحش کرد استقلال هیچ قدم محکمی به این منظور برنداشته و نباید با احساسات هواداران این آویشن بازی شود. ممارست تجارب یک سال گذشته علامت می دهد اظهارات پاستورلا معمولا موثق و زیبنده اعتنا بوده است. او درون انتهای پیامش با اشاره به دعوای حقوقی طرفین، افشای معلومات بیشتر را به مصلحت ندانسته حیات.

ضربه دوم

فردی بوسیله نام بهمن نیکخو که از او به عنوان مشاور مدیرعامل استقلال یاد می شود، روز دوشنبه داخل مصاحبه ای مدعی شد تکلیف آمدن یا نیامدن استراماچونی ظرف ۴۸ روزگار آینده پیدا خواهد شد. این برای اولیه بار است که یک نفر از کلکسیون مدیریتی رهایی به صراحت از گمان عدم بازگشت استراماچونی واج می گوید. موضوع زمانی نگران کننده تر می شود که آقای مباشر می گوید: «به هر حال روال منع جذب خارجی ها تصویب شده و جماعت ما نمی تواند به طور جداگانه، مغایر با قوانین مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش ادا بدهد.» این در حالی است که از تصویب مقررات مزبور مدت ها می گذرد و محفل از مقدمه می دانست که برای همکاری دوباره با استراماچونی منع قانونی دارد.

ضربه ثالث

نقل قولی کوتاه از استراماچونی در یک رسانه داخلی منتشر شده که او تو آن تقریبا طاس داستان مذاکره بخاطر بازگشت خودش را زیر سوال برده است. گستردن این نقل قول مخصوصا از آن جهت عجیب بود که استراماچونی حتی در ایتالیا حزن سکوت کرده، اما مفروضات ما نشان می دهد او واقعا این مورد جمله را از روال یک پیام رسان به منابع ایرانی منتقل کرده است. درون هر صورت این بدوی جنین ازاله که استراماچونی دم مذاکرات برای بازگشت خودش را تکذیب می درنگ. در زمان مدیریت قبلی و وقتی دعوی شد نمایندگان استقلال در قطر مبتلا مناظره با استراماچونی هستند بی آرامی همین اتفاق صورت داد. آن زمان قرار شد استقلالی ها اسناد مباحثه با استرا را منتشر کنند که البته این طور نکردند.

ضربه چهارم

یقین استعفای احمد سعادتمند تو دو روز گذشته به شدت در محافل فوتبالی چرخیده و داغ شده. صد البته اسب سواری ایران کشور شایعات است و بسی نباید چنین مسائلی را جدی گرفت، ولی خموشی و شرم نسبی مدیرعامل رهایی در این زمینه شاید برازنده مذاکره باشد. به هر حال اگر استراماچونی بوسیله هر دلیلی برنگردد، سعید به درهای خروجی جماعت نزدیک خواهد شد. فدایی می گویند اصلا مجید نامجومطلق در تیم حفظ کردن شد تا به زودی فرهاد مجیدی هم همزمان با تبدیل مدیریت مجتمع به او اضافه شود!»

انتهای پیام