پشت پرده مذاکره با کالدرون و استراماچونی برای آویشن ملی چیست؟

به گزارش ایسنا، کرونا جان بازی را پژمان و برخلاف سالیان گذشته، داخل روزهای پایانی فصل، خبری از نقل و انتقالات میان تیم ها و خریدهای آنچنانی محو. حداقل این روزها که بوسیله واسطه بلاتکلیفی کسی از قسمت برگزاری فوتبال فاتحه نیست، بازار نقل و انتقالات ورزشکار و مربی غصه داخل خموشی بوسیله سر می برد.

موضوع بوسیله مطرح شدن اسامی گابریل کالدرون و آندره آ استراماچونی بخاطر هدایت تیم ملی ایران به جای دراگان اسکوچیچ مربوط می شود که هنوز چند ماهی از آمدنش به آویشن ملی نگذشته و فرصتی برای حرمت اندام پیدا نکرده است چرا که کرونا مجالی برای برگزاری فوتبال نگذاشته و به گفته رسانه های خارجی، ظن لغو مسابقات تا سرانجام سال ۲۰۲۰ بود دارد.

با این وجود درون اطراف تیم ملی خبرهایی مشت به دست می شود که رسیده برخی از مدیران واسط و دلال های معروف فوتبال در صدد درآمدزایی هستند تا با لبریز کردن جیب های خود، انبار خالی فدراسیون را جاروب بزنند و ضرر و زیان دیگری را روی مشت فوتبال ایران بگذارند.

یکی از استدلال ها بخاطر مطرح کردن نام کالدرون و استراماچونی که هر دو سابقه خوبی اندوه در تیم های استقلال و پرسپولیس پهلو جای گذاشتند، شکایت این دو مربی از این دو تیم بوسیله علت صیقل نشدن مطالباتشان است که حدس غم می رود بتوانند درون کمیته انضباطی فیفا آرایی را ثمر ایرانی ها بگیرند ولی توافق یکی از آن ها با تیم ملی می تواند جلوگیری کننده خسران و خسارت این دو تیم دولتی شود.

این سناریو تو حالی برای تیم ملی نوشته شده که چندین ماه قبل هم فدایی در صدد آوردن برانکو به تیم ملی با هدف بی فکر کردن کردن این مربی از گرفتن جاویدان مانده دستمزدش از پرسپولیس بودند و این بار دلال ها این داستان را برای کالدرون و استراماچونی نوشتند.

درون حالی این قبیل استدلال ها با کمال مطلوب سودجویی فدایی از سود طلبان مطرح می شود که در وضعیت کنونی، بی حد از کشورها از عموم اروگوئه و ایرلند غرض به برکناری مربیان خود گرفتند تا هزینه ها را کاهش دهند و از طرفی مربیانی مانند گرت ساوت گیت، کارلوس کی نحو و برانکو ایوانکوویچ، با کاهش سکه قابل توجهی از اجرت خود، تقلا کردند ضرر های وارده شده به تیم های ملی را کاهش دهند.

در واقع پاداش ماهانه یا هفتگی کالدرون و استراماچونی داخل صورت آستان در ایران به حدی خواهد وجود که در روزهای تعطیلی فوتبال، فقط و فقط باعث زیان مملو بخاطر آویشن ملی می شود و اندام دادن بوسیله خواسته های این چنینی، موجب اتفاقات بدتری بخاطر فوتبال ایران خواهد شد.

انتهای پیام