وقتی بلوغ فوتبال گروه سه مردان پیدا می شود ولی لیگ برتر بانوان نه!

به گزارش ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا لیگ برتر اسب سواری بانوان از تاریخ هفتم اسفند ۹۸ ابطال شد. با از سرگیری فعالیت برخی از رشته های ورزشی و تصمیم گیری درون مورد ابتدا رقابت های لیگ، از آنجایی که عزب چهار بازی از لیگ بانوان پاینده مانده و ارتکاب آنهاجایگاه آویشن های صدرنشین را تبدیل نمی دهد، مربیان و بازیکنان هواخواه اطلاع دادن انتها لیگ شدند.

گلاره ناظمی، مسئول کمیته مسابقات بانوان پیش از این اعلام کرده بود که با توجه بوسیله درخواست تیم ها بخاطر تعطیلی لیگ در این مورد تصمیم گیری می شود. هر چند از این اقرار نظر مدت ها می گذرد ولی هنوز تصمیم قطعی در مورد سرنوشت لیگ محزون نشده است؛ مرضیه جعفری، سرمربی تیم صدرنشین شهرداری بم کرمان نیز بوسیله ایسنا گفت:” فصیح استراحت نیست مسابقات برگزار شود ولی هنوز چیزی به رخساره شفاهی یا کتبی اعلام نشده است.”

بلاتکلیفی لیگ بانوان و سکوت فدراسیون فوتبال تو مورد اطلاع دادن قهرمان و پایان رسمی مسابقات در حالی است که تکلیف تو پاره مردان مشخص شده تا اینکه وضعیت لیگ های دسته دو و سه همچنین معلوم است و مسابقات از تیرماه آغاز می شود.

بی توجهی به تعیین تکلیف مسابقات در مدخل بانوان قابل توجیه نیست و صرفا می تواند بیانگر نگاه مسئولان تصمیم گیرنده به مدخل بانوان باشد. با توجه به درخواست فدایی تیم ها بخاطر اخبار پایان لیگ و حاضر بودن تغییر در رله مدعیان قهرمانی، مسئولان باید با تقدم قرار اعطا کردن سلامتی بازیکنان هر چه زودتر وضعیت این فصل را مشخص کنند تا بتوانند با دستور کار ریزی دقیق تری شرایط لازم برای فصل بعد مسابقات را حاضر کنند.

انتهای پیام