واکنش علیپور به پیشنهاد ۱۰میلیاردی بوسیله پرسپولیس | خودم برای مذاکره آمدم مجلس

بوسیله گزارش همشهری آنلاین علی علیپور ساعتی قبل با حضرت تو باشگاه پرسپولیس با مدیران این تیم برای تسلسل قراردادش مذاکره کرد. علیپور پس ازآن از این جلسه به خبرنگاران گفت: مذاکراتی رخساره گرفت و مصاحبت های دیگری بی آرامی هست که باید درون روزهای آتی درباره اش صحبت کرد.

وی در خصوص اینکه آیا در پرسپولیس ماندنی است، گفت:اگر خالق بخواهد و شرایط خوب باشد کجا بهتر از پرسپولیس و هوادارانش؟

علیپور درون خصوص شایعه لژیونر شدنش عنوان کرد: من پرسپولیس و هوادارانش را یار دارم که خودم رهبر شدم و بوسیله باشگاه آمدم. می دانم پیراهن پرسپولیس را هر بازیکنی نمی تواند بپوشد، اینجا ساختمان خودم است، امروز آمدم که گفتگو کنم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشم اما باید مناظره کنیم.

مهاجم پرسپولیس در خصوص اینکه عنوان شد وی بحث ۱۰ میلیارد را درخواست کرده است، گفت: اینکه این مسائل از کجا مطرح شده را نمی دانم، غریزی است که بازیکن عمه نظرات خودش را بگوید عبث غریزی اش است، همانطور که مسئولان مجلس نما مد نظر خودشان را می گویند بازیکن حزن نظر خود را منتقل می بطی ء تا طرفین بوسیله توافق برسند.

وی داخل خصوص اینکه آیا امکان پذیر است درون تیم دیگری تو ایران بازی کند، گفت: باز هم می گویم، من پرسپولیس را مانوس دارم که به باشگاه آمدم. در صفحات مجازی دیدم که همه سوال می کنند تکلیف علیپور چه شد، غلام بی قراری به احترام آنها بوسیله محفل آمدم. با اینکه قراردادم تمام شده آمدم و این یعنی تمایل دارم که تو پرسپولیس بمانم اما باید مصاحبت کنیم. امیدوارم بهترین اتفاقات برای هواداران پرسپولیس برود.