نامزدی یک سرزمین برای میزبانی متمرکز لیگ قهرمانان درغرب آسیا

به گزارش  همشهری آنلاین به نقل از فارس، داتو، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا داخل مصاحبه با نشریه «الریاضیه» عربستان، گفت: نزدیک ترین گزینه برای ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزاری این بازی ها به عارض متمرکز درون ماه آگوست(مرداد) است. یک ناحیه در غرب آسیا برای میزبانی از این مسابقات اعلام آمادگی کرد که نمی توانیم معروفیت آن را واضح کنیم. فراغت است مسابقات ۴ دسته غرب آسیا در این کشور برگزار شود.

وی افزود: ما همچنان بوسیله مشاوره با طرف های ذی نفع ادامه می دهیم تا بتوانیم گزینه های مورد نظر برای اتمام ورزش های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را بررسی کنیم. تو عین حال همچنین داخل این گزینه به سلامتی بازیکنان و هواداران نیز توجه می کنیم.

دبیرکل AFC در پاسخ به سوال درباره مجازات فدراسیون هایی که با حیات شیوع کرونا مسابقاتشان را ادامه می دهند و مجلس هایی که بازیکنانشان را مجبور بوسیله کاهش دستمزدشان در این ایام می کنند، گفت: من به این پرسیدن شما پاسخی نمی دهم. آسیا قاره ای مسطح است و هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است. ما به تصمیم گیری فدراسیون ها و دولت هر کشور احترام می گذاریم.

داتو درون اختتام درباره مسابقات انتخابی ایینه جهانی ۲۰۲۲ گفت: این مسابقات زیرنظر فیفا است و AFC نیز جزوی از این ارگان محسوب می شود. به همین خاطر تاریخ این بازی ها از لفظ فیفا صادر خواهد شد. لیگ قهرمانان آسیا؛بدون گواه برگزار می شود