مدیرعامل رایکا بابل: فدراسیون هر تصمیمی برای مسابقات بگیرد ما اطاعت می کنیم

به گزارش ایسنا، اکبر پرهیزکار، مدیرعامل آویشن فوتبال رایکا بابل در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت این تیم تو این روزها گفت: در ابتدا باید از هر کسی که در جوهر کن کردن ویروس کرونا و بازگشت کامل سلامتی به جامعه فعالیت می نرم تشکر کنم و از مردم بخواهم در این روزها با پاس اوصول بهداشتی و ماندن در منزل برای پایان این وضعیت سعی کنیم. بازیکنان و کادر تیم اسب سواری رایکا بابل هم از این پیشگیری استقبال کردند و داخل خانه شروع به انجام تمرینات کرده اند.

او در پاسخ به این سوال که بازیکنان رایکا تمرینات خود را چگونه ادا می دهند گفت: بعد از آخرین بازی آویشن ما مقابل شهرداری تبریز که با حاصل ۳ بر صفر موفق به کسب پیروزی شدیم، بازیکنان تنها دو مسابقه دست پرسنل داشتند و پس از آن تمرینات گروهی به طور کل الغا شد و با همت مربی ها، از طریق قسمت قسمت کردن های فضای رمزی بوسیله بازیکنان برنامه تمرین در منزل داده شده است و آنها داخل حیاط مسکن های خود به مشق تکی پرداخته اند. از آخرین محک ما در اواسط اسفند تا امروز ما هیچ تجمعی درون مستطیل سبز نداشتیم.

مدیرعامل آویشن پیاده روی رایکا درباره وضعیت سلامت بازیکنان خویشتن نیز گفت: خدا را شکر که بازیکنان و عوامل رایکا بی نهایت زود به خطر ویروس کرونا آگاه شدند و پیشگیری ها لازم را ارتکاب دادند. تا جایی که بنده اطلاع دارم، تمامی بازیکنان ما از اشتی تمام برخوردار هستند.

زاهد در پاسخ به این سوال که موضع رایکا درباره نقض یا برگزاری دنباله مسابقات لیگ قسمت قسمت کردن مبدا چیست گفت: نمی توان از این موضوع اغماض که تیم ها برای مسابقات هزینه کرده اند و با توجه بوسیله ورزش های پاینده مانده، هنوز نمی استعداد بوسیله طور قطعی نمایان کرد که چه تیمی ترفیع یا سقوط خواهد کرد. از طرفی حزن غرض گیرنده اصلی فدراسیون فوتبال است و هر تصمیمی گرفته شود تیم رایکا سزاوار آن خواهد حیات. این داخل حالی است که ما صدای زیر مردانه قهرمانی نداریم اما از طرف دیگر تیمار دلبستگی مند به سقوط به لیگ دسته دو نیز نیستیم. البته که تیم های بالای جدولی ضایع دارند انتظارات از فدراسیون داشته باشند چرا که آنها بیشتر هزینه کرده اند و در وضعیت مرحمت هستند.

او تو پاسخ به این پرسیدن که درصورت از سرگیری مسابقات، چه مدت برای ریکاوری و آمادگی بازیکنان احتیاج هست گفت: از روزی که سازمان لیگ فوتبال برنامه ادامه مسابقات را اعلام کند، حداقل ۱۵ تا ۲۰ روز زمان لازم است تا بازیکنان به آمادگی لازم برسند. البته که این وقفه کامل امکان دارد عواقب زیادی مانند مصدومیت و مشق زدگی برای تیم ها و بازیکنان آنها داشته باشد.

مدیرعامل رایکا درباره بزرگترین نگرانی خویشتن تو این ایام گفت: مصونیت مردم، مخصوصا بازیکنان و کادر تیم رایکا بزرگترین نگرانی ما در حال حاضر هست.

انتهای پیام