مددی: دوستان دایره لیگ انگار تو آلمان زندگی می کنند/ آذری از هوادران استقلال عذرخواهی کند

احمد مددی معاون ورزشی کانون نجات تو گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت با توجه به ابتلای برخی بازیکنان این آویشن به ویروس کرونا گفت: این ویروس واقعا خطرناک است. غلام فکر می کنم دوستان راه اندازی لیگ تو آلمان زندگی می کنند. کشور بسیار آلوده است. مدیرعامل بهشت زهرا گفت که نصیب ۷۰ نفر فوت می کنند و در این شرایط صحبت کردن از بازی و ادعاهای پوچ، مشمئز کننده و متاثرکننده است.

او درباره راستی آزمایی سازمان لیگ در خصوص تست های کرونای خلاصی گفت: این مساله تاسف آور است. ما امروز هم قرار است مجدد تست بگیریم. ما باید کرونا را جدی بگیریم. این ویروس گزینشی عمل نمی کند. مثلا مادر غلام کاملا داخل قرنطینه وجود و نمی دانم چطور به این ویروس مشغول شده است. شما از این فوتبالی که پر از آلودگی است و پنهان موثر یدکی دارد چه انتظاری دارید؟ ما به اهواز رفتیم تا مقابل فولاد ورزش کنیم در حالی که بعضی از این بازیکنان تیم مقابل مشکوک به کرونا بودند و یکی از همین بازیکنان با انتشار یک ویدئو اخبار کرد که قبل از بازی با استقلال کرونا داشته است.

مددی افزود: آقای سعادتمند، سه گانه روزنامه به مسئولان مربوطه ارسال کردند و گفتند با توجه به شرایط قرمز خوزستان بازی با فولاد در یک شهر بی طرف برگزار شود اما چنین  چیزی رخساره نداد و بازیکنان ما کرونا گرفتند. دوستان باید پاسخگوی این وضعیت باشند. الان ما نیز از خانواده های این بازیکنان تست می گیریم. من بوسیله خاطر مادرم این درگیر این مصیبت هستم. پزشک مادرم می گوید بروید از خداوند متعال تضرع کنید بجهت هیچگاه دارویی جواب نداده است.

دستیار ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: چه تضمینی بود دارد که بازیکن ما از جنس خطرناک این ویروس نگرفته باشد؟ ۱۸ روز است که مام من بوسیله این بیماری مشغول شده و هنوز درمانی رخساره نگرفته است. غلام از آدم می خواهم برای سلامتی مادرم و طولانی کسانی که به این ویروس مبتلا شدند دعا کنند زیرا که این شرایط به هیچ نشانی طبیعی زدودن. الان برای ما پیاده روی بازی کردن بنیادی حلق. نگرانی ما بازیکنان و خانواده سندیت است.

او داخل ادامه تکثیر کرد: ما همیشه گفتیم که روح بازی یعنی حفظ جان آدم ها ولی تو حال فراهم جان انسان ها هیچگاه ارزشی ندارد. من هر روز آمار بازیکنان را می گیرم. مدیریت تیم در حال حاضر بسیار نگران هستند. الان شرایط عادی نیست و شرایط آویشن ما اضطراری است. شما می دانید ورزش های لیگ قهرمانان آسیا به رخ متمرکز در شهریور ماه برگزار می شود. آیا تضمینی حیات دارد که ما دوباره کرونا نگیریم؟ غلام نمی دانم داخل این وضعیت خطرناک، ورزش کردن چه مفهومی دارد.

مددی داخل خصوص صحبت های سعادتمند آذری، مدیرعامل کانون فولاد مبنی بر این که بازیکنان استقلال قبل از ورزش با فولاد به یکی از چرکین ترین فلافل فروشی های اهواز رفته بودند، گفت: از آقای آذری به عنوان یک مدیر ورزشی دعوی بیشتری می جوی و باید تو مرزوبوم مدیریتی و تخصصی خودش صحبت کند. این یک گریختن رو به جلو است و بخاطر آقای آذری ابراز تاسف می کنم. این اظهارات برازنده آقای آذری محو. او باید از جامعه فوتبال و هواداران استقلال عذرخواهی بطی ء.

معاون ورزشی استخلاص در پایان گفت: استقلال یک تیم پرطرفدار است و قلب میلیون ها هوادار با این بازیکنان است. هواداران تو این شرایط ناراحت هستند و آویشن ما بوسیله کرونا مشغول شده اند و من از هواداران می خواهم برای صلح و صفا بازیکنان و خانواده های آن ها دعا کنند. استقلال داخل حال مجهز شرایط طبیعی ندارد و ما درون این زمینه بی نوا دعای هواداران هستیم تا استقلال از این وضعیت خارج شویم.

انتهای پیام