لیگ قهرمانان اروپا؛ شب جادویی آنفیلد/ لیورپول مجدد داخل فینال

درون این دیدار لیورپول که هنرپیشه مصری خود، محمد صلاح را هم در اختیار نداشت، مفرط زود به گل رسید و توسط اوریگی در دقیقه ۷ از بارسا جلو افتاد.بارسلونا که با توجه بوسیله حاصل بازی رفت درون نیوکمپ (۳ – ۰) نصیب و قسمت خیلی زیادی برای صعود به فینال داشت، نتوانست تا پایان نیمه مبدا بازی را به تساوی بکشاند و این نیمه با همان یک گل بوسیله اتمام رسید.

ولی در نیمه دوم شاگردان والورده که با بی‌احتیاطی دفاع می‌کردند، این موضع را برای میزبان خلق کردن کردند تا قسمت این بازی را بوسیله سود خود رقم بزنند.

لیورپول چیره شد تو نیم دوم و به فاصله دو دقیقه دو مرحله دیگر توسط وینالدام (۵۴ و ۵۶) بوسیله گل روان و تیمش را در شرایط مساوی با هماورد قرار دهد.

ولی این انتها ماجرا نبود؛ اوریگی که زننده گل اول لیورپول بود، یک مرحله دیگر در دقیقه ۷۹ گلزنی کرد تا تیم پرافتخار بارسلونا را از گردونه رقابت‌ها حذف کرده و تیمش را بوسیله فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا برساند.

لازم بوسیله ذکر است که بازی دیگر نیمه نهایی چهارشنبه شب (۱۸ اردیبهشت) بین تیم‌های آژاکس و تاتنهام در آمستردام برگزار می‌شود تا بلوغ فینالیست دوم این شیشه ذرهبین نمایان شود.