لیست کرونایی هایی استقلال مجدد آب رفت؛ ووریا و فرشید باقری آماده بازی برابر نفت

به گزارش همشهری آنلاین در حالی که در لیست اولیه کانون استقلال تعداد بازیکنان کرونایی این باشگاه دو رقمی اعلام شده بود اما با اغماض زمان اینک لیست  بازیکنان مبتلای این آویشن همچنان آب می رود.

بعد از درگاه چند بازیکن استقلال که پیش از این عنوان شده بود مبتلا به ویروس کرونا هستند در خیساندن این تیم برابر تراکتورسازی امروز حزن اعلام شد که دوبازیکن دیگر این تیم  هم تستشان منفی بوده و مشکلی برای محضر درون برابر نفت ابادان ندارند.

ووریا غفوری کاپیتان استقلال که گفته می شد یکی از مبتلایان قطعی استقلال بوسیله ویروس کروناست امروز اعلام شد که تست او منفی بوده و هیچگاه مشکلی برای دیدار طبق نفت آبادان ندارد. روز گذشته این بازیکن تست دیگری داد که تو این تست مشخص شد اصلا به کرونا مبتلا نشده و می تواند بوسیله جمع بازیکنان خلاصی بازگردد. این خبر خوبی بخاطر آبی ها خواهد بود. وریا جزو اثرگذارترین بازیکنان استخلاص است.

یکی دیگر از بازیکنانی که در لیست مبتلایان بوسیله کرونا تو میان استقلالی ها حیات فرشید باقری است.

در مورد این ورزشکار تا اینکه گفته می شد که او وضعیت عمومی او چندان مساعد تراشیدن اما امروز در تک او تیمار اطلاع دادن شده که تست او حزن منفی بوده و هافبک دفاعی استقلال هم مشکلی برای حضور در بازی آینده استقلال ندارد.

با توجه به محرومیت مسعود ریگی، بازیگت فرشید باقری به ترکیب آبی ها می تواند خبری خوش برای هوداران این باشگاه باشد.

 با این حال از سواد کرونایی هایی استقلال تا به امروز عزب میلیچ، سیاوش یزدانی و امیرحسن کارگر هنوز تست شان منفی اخبار نشده است. البته به این مسوده باید نام عارف غلامی که سپس از بازی طبق تراکتور تست او مثبت اعلام شده بود را هم افزایش کرد.