فکری: از هفته دوم بوسیله دنبال برکناری من بودند/ از هواداران پا بر جا عذرخواهی می کنم

به گزارش ایسنا، استخلاص در این مدت، روزهای پرالتهابی را می گذراند و مشکلات تیمی باعث شده، هواداران استقلال از وضعیت موجود ناراضی باشند و تعرض کنند.
یکی از مسائلی که باعث شده صدای هواداران نجات دربیاید، از دست رفتن صدرنشینی استقلال و مشکلات کادر فنی است که این موافقت موجب شده محمود فکری، سرمربی استقلال تک انتقاد قرار بگیرد.
داخل همین زمینه، محمود فکری، سرمربی خلاصی در گفت وگو با ایسنا، درون خصوص وضعیت تیم و مشکلات استقلال مصاحبت های مختلفی بوسیله میان آورد که در گفت وگوی والا می خوانید:
* آقای روحی درون ابتدا از بازی برابر سپاهان و شکست آبی پوشان که باعث از مشت رفتن صدر جو شد بگویید.
– ورزش به سپاهان روز بد استقلال وجود و اتفاقاتی داخل جریان بازی افتاد که داخل نهایت به شکست ما انجامید. ما درون روزهای قبل از بازی جدیت کردیم نقاط ضعف و خوراک حریف را برای بازیکنان توضیح کنیم و براساس توانایی ها و شکست منافی برنامه های خود را پیاده کنیم اما بروز برخی اتفاقات سبب شد که به کمال مطلوب خویشتن نرسیم. برخی از این موارد و مشکلات را هواداران استخلاص در روزهای اخیر واقف شدند و برخی دیگر را طی روزهای آتی پیش روی خواهیم کرد تا انسان در قضیه قرار بگیرند.

* معتقدید مسائل غیر فنی درون این شکست دخیل بود؟
– دستور بدهید موضوع را باز نکنم ولی حتما در روزهای آتی به موارد و مشکلات موجود اشاره خواهم کرد.
* به نظر می رسید برخی منتظر شکست شما و از دست روبیدن صدر واحد فشار هوا بودند تا هجمه علیه شما را زیاد کرده و طالب برکناری شما شوند؟
– جا دارد از این فرصت استفاده کنم و از همگی هواداران واقعی استقلال بابت شکست موافق سپاهان و از دست رفتن صدر جو عذرخواهی کنم. به هر حال مسوولیت این شکست با من است و باید این مسوولیت را بپذیرم و برای رفع مشکلات بیشتر جدیت کنیم. استقلال و شخص من این فراز و نشیب ها را زیاد به چشم دیده ایم و من اولین مربی نیستم که درون رهایی با این اعتراضات مواجه می شوم و احتمالا آخرین آن غم نخواهم وجود و اصلا هم نمی خواهم نتایجی که از رویت برخی خوب و از دید فدایی ضعیف بوده را توجیه کنم ولی شخصا به قولی که روز مبدا به هواداران استقلال دادم پایبندم و شرط می دهم با فدایی تغییرات در تیم و تحکیم آن فقط و فقط برای کسب عنوان قهرمانی تکاپو کنیم.
* کثرت ها معتقدند کادر فنی استقلال نیازمند تحکیم است، تو این اساس آیا فراغت نیست تصمیمات تازه ای اتخاذ کنید؟
– روز اول که ما بوسیله خلاصی آمدیم دوستان معتقد بودند استقلالی ترین و کاربلدترین کادر فنی به این آویشن آمده اما از هفته دوم که بوسیله فولاد تو یک شرایط نابرابر باختیم عده ای گفتند این کادر فرسوده است و باید تغییر بطی ء! هیچگاه مردم عاری ضعفی وجود ندارد و قبول دارم ما هم ضعف هایی داریم که باید تلاش کنیم تا آنها را رفع کنیم اما واقعا چگونه کادری که از هفته دوم فداکار به دنبال زدنش بودند باید آرامش داشته و بوسیله فرمان خود را عقب کند؟
* وافر از منتقدان می گوید محمود فکری چرا از روز اول مشکلات را اشعار نکرد و تلاش داشت همه چیز را گل و بلبل جلوه دهد و اکنون که وضع تیم بوسیله خطر افتاده و انتقادات زیاد شده برای رفع مسوولیت می گوید دشوار داریم؟
– شاید خیلی ها متین بگویند ولی من محمود فکری، فرزند استقلال هستم و نباید آرامش تیم را با دست خودم بهم بزنم. من ۱۴ سال در این آویشن بازی کردم و چندین سال غم بوسیله نشانی مربی داخل این آویشن فعالیت کردم. تو همه این سال ها هم استقلال کم و بیش مشکلاتی همانند زمین مسابقه داشته و مربوط به امسال و پارینه محو. من سعی کردم سیاستی در پیش بگیرم که دستیار حال باشگاه باشم نه این که باری پیاده شدن شانه های باشگاه و هواداران اضافه کنم. نمی دانم سایرین در این مواقع چه سیاستی در پیش می گیرند ولی غلام برای این که برخی مسائل و مشکلات بخاطر نجات دردسر مضاعف ایجاد نکند، آنها را تجمل کردم با این غبطه که روند رو به رشدی را شاهد باشیم و اکنون اندوه امیدوارم چنانچه مشت به دست هم بدهیم و متحد باشیم خیلی از این مشکلات از پیش رو برداشته می شود. این که من از اتاق فکر کردن تخریب استقلال حرف زدم زیاد از همگی اردوگاه دشمنان استقلال را مدنظر داشتم نه هواداران تیم را ولی باید بپذیریم برخی از هواداران خودمان و کانال ها و پیج هایی که ادعای استقلالی بودند خواه از روی سادگی و خواه با قصد و غرض تو اردوگاه دشمن بازی کرده و می کنند. مشکلات همیشه در رهایی بوده و امروز هم این مشکلات هست ولی باید دستیار کنیم این مشکلات را بوسیله حداقل برسانیم.
* حرف پایانی

– جا دارد یک کود دیگر از هواداران حقیقی استقلال عذرخواهی کنم که نتوانستیم سپاهان را شکست دهیم و صدر مسیل را حفظ کردن کنیم. از پیشکسوتان و دوستانی غم که از روز مطلع تا امروز از تیم استقلال و همین نعوظ بنده حمایت کردند و کمک حال ما بودند تشکر می کنم و امیدوارم با همراهی هیات مدیره محترم و مدیریت باشگاه بتوانیم تیم را بخاطر شقه منفصل دوم استقامت کرده و دوباره بوسیله صدر خط سیر بازگردانیم.

انتهای پیام