فرکی: بازی مقابل پرسپولیس لذت بخش است/ مانوس داشتم بازی تماشاگر داشت

به گزارش ایسنا، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از بازدید تیمش برابر پرسپولیس – که یکشنبه به دلیل بینوایی پرسپولیس در زورخانه خالی از تماشاچی آزادی برگزار می شود – بیان کرد: قبل از اینکه بیدار بحث ورزش شوم، ایام اربعین حسینی را دلداری می گویم. پس فردا بازی بزرگی برای ماست که برابر یکی از پرافتخارترین باشگاه های ناحیه است. داشتن هوادارهای خون گرم و و منتظر از نکات بنیادی این آویشن است و شبیه تیم های پرطرفدار دیگر، ورزش مقابل چنین تیمی می تواند بیش برای ما موثر باشد. نگاه ما در این ورزش رفتن به بالای جدول است. پرسپولیس در دو بازی آخر خویشتن تو لیگ ضعف خورده است. بازی مقابل تیم های بزرگ مثل پرسپولیس لذت بخش است و دوست دارم مقابل آویشن های مبصر با تلاش بازیکنان، انگیزه چند برابر شود و بازیکنان دیده شوند.

او ادامه داد: بدبختانه این بازی تماشاچی ندارد. خودی نداشتم این موافقت بیفتد برای اینکه فوتبال بوسیله تماشاگرش است اما قانون گذار کسی دیگر است. ما داخل بازی های تویی خودمان تماشاگر نداریم در مدت مثل سایپا زیاد طرفدار نداریم اما خودی داشتیم این بازی تماشاگر داشت. تمرینات انعام داشتیم اما تا اینجای فرمان نتوانستیم امتیاز لازم را جمع کنیم. امیدوارم یک بازی خوب را تماشایی باشیم. ما بوسیله متعاقب پیروزی در این بازی هستیم که حق طبیعی هر تیمی است.

او افزود: امیدوارم ورزش پر گلی را شاهد باشیم. تفاضل تراب پرسپولیس سلبی یک است و ما دوازده تراب زده و دوازده گل زده داریم یعنی ما آویشن هجومی هستیم و می خواهیم پشه پرسپولیس را باز کنیم و تراب نخوریم. ورزش هایی که پرسپولیس انجام داده مقابل مدعیان قهرمانی لیگ مرجح بوده و ما هم موافق تیم هایی راحتی گرفتیم که تو میانه خواه انتهای جدول هستند ولی این مساله برازنده استناد نیست و باید رویت چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی پیکان درون خاتمه گفت: یک برد و پنج امتیاز برای ما خوب نیست. ما از ۲۰ مرداد تمرینات خود را آغاز کردیم. غیر از ورزش ما مقابل قصبه خودرو، بقیه ورزش های ما خوب بوده است. به نظر من اشتباهات انفراد و بدشانسی داخل نتایج ما تاثیرگذار بوده اما امیدوارم بتوانیم تو امتداد با بردهای اینده این مساله را جبران کنیم.

انتهای پیام