فرستاده امنیت: از نقل وانتقالات تیمار محروم شویم مشکلی نیست/ اولویتمان پول برانکو نبود

بوسیله گزارش ایسنا، مهدی رسول کنف درباره مشکلات سفر پرسپولیس بوسیله قطر اشعار کرد: در این زمینه از پیک ایران در قطر سپاسگزاری می کنم که کمک کردند تا مشکل تیم محلول شود. قطر برای ٧ نفر از مجموعه تیم از عموم یحیی گل محمدی گذرنامه صادر نکرده وجود ولی آویشن به قطر رفت و با مساعدت سفیر ایران مشکل حل شد.

سراسیمه مطالبات برانکو هستیم اما تقدم بندی کردیم و تصمیم گرفتیم تمرکز روی تقویت آویشن باشد

وی درباره شرایط صیقلی مطالبات برانکو هم گفت: این موضوع نگرانی ما هم هست. من ماه قبل گفته بودم که تو چند روز آینده بخش دیگری از مطالبات برانکو را صیقل می کنیم اما اتفاقاتی عارض انصاف که نتوانیم این کار را بکنیم. داخل این بن ما تقدم بندی کردیم و تصمیم گرفتیم تمرکز روی استواری تیم باشد. باید بازیکن جذب می کردیم و بدهی بازیکنان خارجی را صیقلی می کردیم. البته درون این مدت ضبط ایگور، زلاتکو و مارکو را بستیم و ٣٠ درصد مطالبات برانکو را هم دادیم.

وی افزود: از برانکو دو ماه قبل فرصت خواستیم ولی درخواست ما رد شد. با این حال منابع متاخر آماده کردیم اما هنوز بوسیله دست ما نرسیده است. با این حال داخل دو هفته آینده مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم. دیروز هم دوباره یک نامه نوشتیم که ٣٠ روز به ما فرصت بدهند اما جواب رسمی ندادند. شاید تصویب کنند. چنانچه قبول نکنند هم تا دو هفته آینده مطالباتشان را صیقلی می کنیم. من تعهد می دهم در اسرع وقت تسویه حساب را انجام بدهیم چون منابعش آماده شده است. 

نقل و انتقالات را عمل دادیم و در قیافه محرومیت مشکلی نخواهیم داشت

او در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس از نقل وانتقالات محروم شود، چه اتفاقی عارض خواهد داد، گفت: ما نقل وانتقالات خودمان را انجام دادیم و داخل این زمینه مشکلی نداریم. به ما می گفتند چرا قرارداد بشار رسن را تمدید نمی کنید؟ او بوسیله ما گفته وجود که مقدمه باید طلب قبلی اش را بدهیم تا قراردادش را تمدید بطی ء. چنانچه پول بشار را پرداخت نمی کردیم نمی توانستیم قراردادش را تمدید کنیم. 

بازیکنان مد رویت گل محمدی را خریدیم

وی افزود: پرسپولیس کوشا ترین تیم در نقل وانتقالات تابستانی وجود. ما بازیکنان متداول دیدن یحیی گل محمدی را خریدیم. تو نقل وانتقالات بهترین های فصل قبل را با قیمت بسیار خوب خریدیم. 

سفیر امنیت همچنین درباره وضعیت جدایی مهدی ترابی هم گفت: او بازیکن با اخلاقی است. ترابی تصمیم گرفت به قطر برود. با توجه به تحریم ها و بالا رفتن قیمت دلار ، دیگر بحث پول های کلان مطرح است. سالهای قبل حزن بازیکنانی قرین محمدخانی به قطر رفتند. جدایی ستاره ها طبیعی است چون رونالدو هم از رئال رفت. ما تلاش می کنیم مثل مهدی ترابی ها را بخریم. پرسپولیس ابد پرسپولیس است. 

استعفای گل محمدی سوءتفاهم بود که محلول شد

سرپرست کانون پرسپولیس در پاره دیگری از صحبت های خویشتن درباره استعفای یحیی گل محمدی هم گفت: این موضوع سوءتفاهم بود که حل شد. ما تو پرسپولیس یک خانواده هستیم و ضیق روی تیم زیاد بود. اما مشکلات محلول شد.

پیشنهاد علیپور را با آپشن ها پذیرفتیم ولی گفتند می خواهد به اروپا برود

وی به موضوع جدایی علیپور رمز کرد و گفت: علیپور فرزند پرسپولیس است و در باشگاه به روی او ابد باز است. ما پیش از این اشتهار او و ترابی را هم برای آسیا رگه کردیم.  بخاطر تمدید قرارداد علیپور دو روز قبل با وکیلش گفتگو کردم و پیشنهاد علیپور را با آپشن ها پذیرفتیم ولی گفتند او می خواهد به اروپا برود. 

فوتبال دست چند دلال است

پیک امن درباره ارقام میلیاردی قرارداد بازیکنان هم گفت: قراردادهای ما از سقف قراردادی که تعیین کرده بودیم پایین خیس خیس بود. فردا هم کپی قراردادها را را بخاطر بازرسی و وزارت بازی می فرستم. متاسفانه برخی درباره این موضوع در فضای مجازی جولان می دهند و بدون اطلاع مصاحبت می کنند. من با برخی از هواداران صحبت کردم و به آنها توضیح دادم. ان شاءالله در فرصت مناسب قراردادها را اعلام می کنیم تا هواداران از وضعیت آنها شروع باشند. 

وی درون اختتام خاطرنشان کرد: متاسفانه دلال ها داخل فوتبال ایران جولان می دهند و فوتبال دست چند دلال است. ما مشکلات عجیبی در این بنیان داریم. با این حال مقابله کردیم تا حق پرسپولیس ضایع نشود ولی رقابت کاذبی میان دلال ها خلق کردن شده است اما ما به سودجوها میدان ندادیم.
انتهای پیام