شورش کامل پر حرارت شد؛ دیاباته تا یک ماه برنمی گردد

بعد از تجسس پزشکان استقلال علنی شد مصدومیت این بازیکن بسیار موکد تر از پیش بینی های نخستین بوده است. او از قلمرو عضله مایل شکمی با کشیدگی ۸سانتی متری روبه رو شده است و داخل دنده ۱۰و ۱۱ این بازیکن حزن شکستگی دیده شده است. با این وضعیت به نعوظ قطع دیاباته بین ۳تا ۴هفته باید دور از میادین باشد و نمی تواند داخل تمرین خلاصی شرکت درنگ که این بدترین خبر امکان پذیر بخاطر استراماچونی خواهد وجود.

رهایی در خط حمله خود تو ابتدای فصل بازیکنانی مشابه منشا، ایسما و روح الله باقری را از مشت داد و از طرف دیگر دیاباته تنها بازیکنی بود که درون این مفارقت جذب شد تا این بازیکن هم اکنون تنها مهاجم این تیم باشد. از طرف دیگر استراماچونی مدت هاست که برای جذب یک مهاجم التماس داده اما مدیران جماعت داخل این حکم ناکام باقی مانده اند تا اوضاع استخلاص دست پاچه بوسیله دید برسد.

با این شرایط استراماچونی ناچار است در ورزش های پیش رو از بازیکنان غیرتخصصی در پست مهاجم استفاده یواش و این موضوع نشان می دهد که آبی ها در شیار حمله چه شرایط بحرانی و محنت را تعاقب قانون می گذارند. دیاباته در دیدار با ذوب آهن و گل گهر سیرجان داخل لیگ افضل و تراب پیازچه البرز در جام حذفی غایب خواهد بود. با توجه به تعطیلی های فیفادی بعدی یعنی از ۱۲تا ۲۹مهرماه دیاباته احتمالا می تواند آبی پوشان را در دیدار با سایپا در هفته هفتم لیگ وحدت یواش.