سهیل مهدی: فولاد در اهواز میزبان خلاصی خواهد حیات | جام حذفی برگزار می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین هفته آینده رسما سوت آغاز مجدد لیگ مقدم به صدا در خواهد آمد و استقلال و فولاد برگزار کننده اولین بازدید بعد از تعطیلی لیگ بوسیله دلیل شیوع ویروس کرونا خواهند حیات.

 درون همین خصوص سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تو گفت و گو با رادیو گفت: «خوشبختانه تیم ها وارد فاز تمرینی شدند و دوره آماده سازی خویشتن را سپری می کنند. امیدوارم آویشن ها به خوبی به آمادگی برسند. به فکر دگرگونی تخمین لیگ قهرمانان آسیا، مسابقات را یک هفته به تعویق انداختیم و پیگیر اجرای برخی مسائل سخت افزاری هستیم که شرکت تمام در این بن وجود دارد.

وی با ابراز امیدواری به حل مشکلات موجود تا مقدمه مسابقات تصریح کرد: موضوع فاصله گذاری بخاطر نیمکت ها، آماده سازی رختکن ها، نصب پَد بهداشتی، ضدعفونی رختکن ها، اتاق های پزشکی و محل استقرار افراد متداول رویت ماست. بخاطر بازیکنان روی نیمکت بور ایجاد می کنیم تا با فاصله بیشتری بر حزن بنشینند. محفل ها و مالکان زورخانه ها غم بوسیله ما معاون می کنند تا موارد آماده باشد. باید امکانات آماده باشد. هر هفته قبل از هر بازی از تیم های میزبان شوق می کنیم ورزشگاه ها را پلمپ و ضدعفونی شده تحویل دهند.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این استفسار که آیا استقلال در اهواز بوسیله رزمگاه فولاد خواهد رفت یا خیر، گفت: بله. مطابق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، فعالیت و برگزاری مسابقات در شهرهای قرمز هم مانعی ندارد. به سمتی می رویم که تیم ها در شهرهای خویشتن میزبانی کنند، مگر اینکه دستورالعمل جدیدی صادر شود.

مهدی درخصوص نگران کننده وجود داشتن جست مجدد کرونا در کشور خاطرنشان کرد: غلام تیمار مثل سایر انسان نگران هستم و خواهش می کنم آنها موارد بهداشتی را رعایت کنند. همه تمهیدات را اندیشیده ایم و حلقه ها با ما خیلی همدستی داشتند که دور از انتظار بوده است. صلح و صفا برای آنها در اولویت فراغت دارد و موسسه لیگ بی آرامی در کنار فدراسیون فوتبال، با فدراسیون پزشکی ورزشی همکاری دارد. امیدواریم این موج شیوع را بی اندازه خوب رد کنیم و تمرینی برای آغاز لیگ سال آینده داشته باشیم.

وی درخصوص بازنگشتن بازیکنان و مربیان خارجی برخی تیم ها بیان کرد: تعداد بازیکنان سقف حلال بوسیله بازی، بیش از یکی دو نفر است. جماعت ها تعلق مندند از همه پتانسیل خود کاربرد کنند، اما مصداق این موضوع، کارت گرفتن یا مصدومیت یک ورزشکار است. به خاطر یک یا دو بازیکن، نمی توانیم همگی بازی ها را نگه داریم. امیدوارم تیم ها بهترین پتانسیل لازم را برای شرکت در مسابقات داشته باشند و اگر کمکی از طرف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برمی آید، به کمیسیون ها برای اجرای بهتر مسابقات کمک می کنیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان برگزاری مسابقات جام حذفی گفت: این مسابقات را تیمار در برنامه داریم و مصمم به برگزاری مسابقات هستیم. باید اذن دهیم تیم ها مقدمه وارد فاز هم چشمی ها شوند و سپس گلچین می کنیم در طی یا اواخر مسابقات، با کمک تیم ها می توانیم مسابقات جام حذفی را برگزار کنیم.