رادوشوویچ: از آمدن هر دروازه بانی استقبال می کنم

به گزارش همشهری آنلاین: رادو درخصوص وضعیت خود می گوید: بالاخره به چهارمین قهرمانی خودتان رسیدید.

چهارمین قهرمانی پرسپولیس مدال دهنده روح بزرگ تیم ماست. ما از ابتدای فصل عزب بوسیله قهرمانی فکر می کردیم و در هر بازی تنها به فکر سرما بودیم. برای به دست آوردن قهرمانی با قلبمان بازی کردیم. مهم ترین ویژگی پرسپولیس که باعث تصرف این همگی افتخار شده را تو چه می دانی؟

مهم ترین انفراد پرسپولیس داشتن هواداران زبر العاده است. هواداران ما برای هر تیمی ترسناک هستند. بوسیله مگر این تو این چند سال بازیکنانی در آویشن بازی کردند که هر کدام در پست خود فوق العاده بودند. یکی از عمده ترین شانس های غلام این است که در تیمی بازی کردم که مدافعان برجسته داخل آن حضور دارند. از همه مهم خیس اینکه سیدجلال حسینی بوسیله نظر من بهترین مدافعی است که تو تمام عمر ام کنارش ورزش کردم و با حضرت او داخل اصلا از هیچ بازیکنی نمی ترسی. با جدایی بیرانوند دیگر کاملا بوسیله نشانی مروارید بان اول سرخپوشان شناخته شدی

خوشحالم که بیرانوند توانست بوسیله اروپا برود. او بهینه مروارید بان آسیاست و مطمئن هستم به زودی در آویشن بزرگی در اروپا ورزش خواهد کرد.  پس ازآن از آن همه کلین شیت بالاخره درون ۲ بازی اخیر تراب خوردی. نظرت چیست؟

اسب سواری برای همین جذاب است. اگر قرار وجود اصلا تراب نخوری دیگر فوتبال لذتبخش نبود. برای من کلین شیت کردن اصلا بنیانی حلق و عزب موفقیت تیم ارزش دارد. به زودی باید برای درگاه درون لیگ قهرمانان حاضر شوید.

ما یک وعده لیگ قهرمانان را در آستانه قهرمانی از دست دادیم و امیدوارم که این بار بتوانیم قهرمان شویم. بمنظور این تیم توانایی قهرمانی در آسیا را دارد. به طور طاسی از عملکرد خودت راضی هستی؟

بله! من از عملکرد خودم راضی هستم و خوشحالم که رضایت کادر متخصص را اندوه جلب کردم. وقتی تو ۴ سال پوکر می کنی یعنی کارت را خوب انجام داده ای. با رفتن بیرانوند کمیسیون بوسیله سراغ جانشینی برای او خواهد رفت. از حقیقی و چند گزینه دیگر نام دستگیر می شود. نگران این نیستی که دوباره نیمکت نشین شوی؟

من از آمدن هر دروازه بانی به پرسپولیس استقبال می کنم و مطمئن باشید جناب تو درب پرسپولیس را به راحتی از دست نمی دهم. سه گزینه جانشینی بیرانوند؛ فقط آمار یک گلر فاجعه نیست