ذوب آهن افتخار پیاده روی ایران درون آسیاست/ مدیرعامل باید بوسیله حرف هیات‌مدیره گوش کند

محمد صلصالی، بازیکن پیشین ذوب‌آهن در گفت‌وگو با ایسنا درباره همسانی دو بر دو ذوب‌آهن برابر الزوراء و صعود این تیم به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هر حال این تیم بازی‌های منت را در این مسابقات پشت سر گذاشته بود و داخل دیدار دیشب بی آرامی کار سختی انجام انصاف که توانست داخل ورزشگاه حریف و تو آن جو تشخیص کسب کند و صعودش را قطعی کند.

او ادامه عدالت: از حق نگذریم گروه این تیم آسان‌تر از استخلاص و پرسپولیس وجود و حتی در جنین پس ازآن بی قراری قرعه خوبی در هوی ذوب‌آهن خواهد وجود. شاگردان منصوریان امر اهمیت انجام دادند و الآن آن‌ها هستند که افتخار پیاده روی ایران در آسیا هستند. اگر ذوب‌آهن بتواند از النصر هم امتیاز بگیرد، به عنوان تیم مقدمه صعود می‌کند که غم با روحیه بهتری در وعده پس ازآن ظاهر می‌شود و غم با تیم ساده‌تری روبه‌رو می‌شود. البته این نکته را تیمار بگویم که سطح تیم‌های حاضر تو لیگ قهرمانان آسیا ارتفاع است و تیم‌ها اختلاف بخشی با هم دارند.

صلصالی درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد ذوبی‌ها در ادامه این مسابقات افزود: همگی دوست دارند این تیم تا فینال برسد ولی ذوب‌آهن بخاطر این فرمان نیاز بوسیله تغییرات بنیادی دارد. ذوب‌آهن باید چند بازیکن را در پست‌های مختلف جذب کند و تیمش را تقویت درنگ زیرا در مراحل پس ازآن باید با تیم‌های مثل السد و الهلال بازی کند.

او درباره حواشی به حیات آمده داخل این تیم اصفهانی مثل ممنوع المصاحبه شدن مدیرعامل این باشگاه تصریح کرد: حواشی باید توسط خود باشگاه کنترل شود و این مربوط به سیستم حلقه است. همان‌طور که بازیکن باید به دست افزار سرمربی شنوایی دهد، مدیرعامل حزن باید به حرف هیأت مدیره گوش دهد. این اختلاف‌ها تنها به آویشن فاجعه می‌زند و سودی ندارد. اگر این تیم بخواهد موفق باشد، باید بیش‌تر حواس‌شان به ذوب‌آهن باشد.

انتهای پیام