دین محمدی: سال بدی برای خلاصی بود/ شفر باید می‌ماند

سیروس طریقت محمدی، پیشکسوت باشگاه استخلاص داخل گفت‌وگو با ایسنا، درباره تساوی استقلال مقابل الدحیل قطر و حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: الدحیل یک تیم خوب و حرفه‌ای و در این بازی عملکرد خوبی از خویشتن بر جای گذاشت. استقلال توانست بازی خوبی از خود بوسیله نمایش بگذارد. درست است که مالکیت توپ در جوانمردی تیم فوتبال استقلال بود ولی این مالکیت چه زمانی خوب است؟ تیم الدحیل وقتی استقلال بوسیله گل دست یافت، توانست با سه ضرب بااطلاع محوطه جریمه ما شود و گل همسانی را بوسیله محصول برساند.

او ادامه رحم: استقلال بعد از گلی که به دشت رساند باید آرامش خود را حفظ می‌کرد تا گل نخورد اما استقلال در این بازی احساسی اجرا کرد و خواست از جلو تیم الدحیل را پرس کند. این موجب شد که تیم الدحیل فضای بیشتری داشته باشد و به گل تساوی برسد. استقلال باید آرامش خویشتن را حفظ می‌کرد تا این گل زود هنگام را قبض نکند.

این پیشکسوت استخلاص در ادامه خاطرنشان کرد: سال بدی برای استخلاص بود. استقلال اندوه آسیا را از مشت داد و غصه شیشه گرفتن حذفی، فقط لیگ برایش باقی مانده است. هواداران از آنها حداقل یک ابگینه می‌خواهند. باید با یک برنامه‌ریزی خوب برای سال پس ازآن طرح و برنامه ریخت. می‌توان با یک برنامه‌ریزی درست یک مربی خارجی وافر خوب در سطح استقلال آورد و بازیکنان اجنبی تراز ابتدا به استخلاص اضافه شوند. بازیکن خارجی باید داخل این بازی‌های آسیایی به کارمان بیایند وگرنه در لیگ برتر و بازی برابر خوزستان بازیکنان خودمان هم می‌توانند ورزش را داخل بیاورند.

مذهب محمدی درباره سرمربی‌گری فرهاد مجیدی تو نجات اظهار کرد: با دو هفته نمی‌شود مسئله یک سرمربی را ارزیابی کرد. شاید از لحاظ فکری مسئله برای آنهایی که نیمکت نشین بودند این دگرگونی سرمربی تأثیرگذار بوده ولی برای کسانی که در رهایی فیکس بودند تغییرات آنچنانی به وجود نیامده است. به نظرم تغییر سرمربی نباید تو این برهه زمانی رخساره می‌گرفت و باید شفر تا اختتام فصل درون استقلال به امر خود ادامه می‌داد.

او در اختتام گفت‌: استقلال باید دو بازی اختتام در لیگ برتر را ببرند. نجات تا اینکه شانسی هم بخاطر قهرمانی دارد ولی تو حال مجهز اولویتش را بگذارد بخاطر بازی کردن دو بازی پیش روی خود تا برای کسب سهمیه و مشاور قهرمانی در لیگ گران کردن اطمینان داشته باشد.

انتهای پیام