دوگانه‌گویی‌های استقلال؛ حرف‌هایی که بعدا ظلم دیگر شد

به گزارش ایسنا، هواداران استقلال داخل ابتدای فصل ۹۸-۹۷ امید اضافی به درخشش تیم محبوبشان و تصرف عناوین مختلف داشتند اما حواشی پیرامون و داخل این آویشن باعث شد که آن‌ها از مسیرشان دور شوند. یکی از مواردی که این انفصال استقلالی‌ها شاهدش بودند، صحبت‌های نقیض و نقیض مدیران این آویشن پرطرفدار بود. امیرحسین فتحی، مدیرعامل و علی خطیر، معاون ورزشی محفل استخلاص پس از هفته چهارم لیگ برتر به روی کار آمدند و درون این مدت با وجود دستاوردهایی قرین پیروزی در پرونده یازالده گومز و عملکرد نسبتاً خوب درون نقل و انتقالات نیم‌فصل، اظهاراتی داشتند که پس از چشم پوشی زمان، خلاف آنها به وقوع پیوسته است.

از بین مواردی که رخ داده می‌توان به جدایی الحاجی رهن و نویمایر اشاره کرد. مدیران استقلال پس از جدایی این دو بازیکن نشانی کردند که آن‌ها بدون ستاندن ریالی اضافه از جمع آبی‌پوشان جدا شدند اما بعدها عباس ملکی، کالبد پیشین هیأت مدیره استقلال تو گفت‌وگو با ایسنا درباره جدایی این دو بازیکن، شناسایی از پرداخت ۵ میلیارد تومان به آن‌ها (در مجموع) برای جدایی از استخلاص قسط و گفت که آن‌ها مجانی از این باشگاه نرفتند.

از مواردی دیگر اندوه می‌توان بوسیله اولتیماتوم به شفر پس از شکست در داربی ۸۹ پایتخت اشاره کرد. کمیسیون استخلاص در آن برهه زمانی هرگونه اولتیماتوم به شفررا رد و او را ذیل حمایت خود اطلاع دادن کردند. با این حال اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیأت مدیره مجتمع استخلاص پس از این که پیمان نامه شفر به حالت تعلیق در آمد، بوسیله ایسنا این طور گفت که تو نشست هیأت مدیره‌ای که پس از داربی برگزار شد، اعضای هیأت مدیره به او اعلام کردند که در صورت عدم کسب نتایج خوب، همکاری آن‌ها به تکمیل می‌رسد.

حال در جدیدترین اتفاق می‌توان بوسیله ماجرای احاله الله‌یار صیادمنش اشاره کرد. امیرحسین فتحی، مدیرعامل رهایی از یک ماه پیش این احاله را رد کرد و از سوی باشگاه استقلال هم اعلام شد که به پیشنهاد باشگاه‌های دیگر داخل پایان فصل پاسخ داده می‌شود اما به مرور، فتحی این واگذاری را تلویحاً تأیید کرد تا این که دیشب (جمعه ۱۳ اردیبهشت) اسماعیل خلیل‌زاده در اظهاراتی رادیویی از قطعی شدن انتقال صیادمنش به فنرباغچه با مبلغ ۸۵۰ هزار دلار خبر رحم. او همچنین اعلام کرد که استقلال پول انتقال را بوسیله طور کامل دریافت کرده تا درون نتیجه محسوس شود، مدیران استقلال پیش از پایان فصل، صیادمنش را فروخته‌اند.

با توجه بوسیله اظهارات ضد و نقیض مدیران استقلال، باید درون مورد آینده نیمکت این آویشن سراسیمه حیات. فتحی و خطیر بارها اعلام کردند که سرمربی آینده استقلال قطعاً اجنبی است اما خلیل‌زاده دیشب پس از صحبت‌هایی که درباره صیادمنش انجام داد، اظهاراتی درباره سرمربی آینده استقلال داشت که ذهن‌ها را به این سمت می‌برد که مدیران استخلاص بوسیله مرور می‌خواهند زمینه انتخاب سرمربی داخلی را فراهم کنند.

عضو هیأت مدیره استقلال در اظهارات دیشبش درباره سرمربی آینده خلاصی گفت: تا این حین تصمیم هیأت مدیره این است که مربی خارجی بیاوریم اما اگر به نتیجه نرسیدیم، از مربیان توانمند ایرانی کاربرد خواهیم کرد.

در نتیجه با این که امیرحسین فتحی و علی خطیر بارها اعلام کردند که سرمربی آینده استقلال خارجی است ولی درون صورت برگزینی یک مربی داخلی نباید تعجب کرد زیرا این طور اتفاقی تو مجتمع نجات نوظهور نیست و هواداران بارها شاهد این مساله بودند که مدیرانشان یک موضوعی را نشانی کردند اما اتفاق دیگری رخساره داده است.