دستمزد ماهیانه یک میلیون یورو برای زلاتان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچبه زودی یک بازیکن آزاد خواهد شد چرا که قراردادش در پایان ماه دسامبر با باشگاه لس آنجلس گلکسی به پایان می رسد و خود او نیز خلال روز های اخیر از غرض جدی اش مبنی پیاده شدن برون رفت از لیگ حرفه ای امریکا پرده برداشته بود. میلان، بولونیا، رم و ناپولی باشگاه هایی هستند که به جذب این ستاره سوئدی علاقه نشان داده اند.

احاله زلاتان به هر باشگاهی قطعا خرج های گزافی برای آن آویشن به همراه خواهد داشت. نشریه la Repubblica امروز داخل گزارشی مدعی شد که زلاتان بخاطر حضور در هر تیمی دستمزد ماهانه یک میلیون یورو و برای مدت ۶ ماه تقاضا می کند.

میلان زیادترین ارتباط و مباحثه را با مهاجم سابق خود داشته است. آن ها امیدوار هستند که زلاتان درخواست خویشتن را به قرارداد کبد ماهه و با ارزش ۴ میلیون یورو کاهش دهد؛ پیشنهادی که احتمالا تک پسند زلاتان همچنین واقع خواهد شد چرا که به نظر می رسد خود این ورزشکار ۳۸ ساله نیز علاقه اضافی برای پیوستن به میلان داشته باشد. زلاتان ابراهیموویچ بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ درون میلان حضور داشت و موفق شد در این مدت ۵۶ تراب برای روسونری به ثمر برساند. آمدم، دیدم، تسخیر کردم | زلاتان رفت و آمریکا را به تماشای بیسبال دعوت کرد