در تراکتور چه می گذرد؛دلارهای بی واژه بدرقه راه بازیکنان فراری

همشهری آنلاین- تراکتور از زمانی که زنوزی را به عنوان سرور خود شناخته با بیع هر ورزشکار خارجی می توان احتمال تشکیل یک پرونده ثمر  این تیم درون فیفا را متصور بود. چنانچه چه این روزها با بارش محکومیت های مالی میوه دو تیم سرخابی روبه رو هستیم ولی اغلب این پرونده ها مربوط به مربیان و خواه بازیکنانی است که فیروز بوسیله گرفتن مطالبات خود نشده بودند برضد بازیکنان تراکتور که نحوه جدایی آنها روبرو تراشیدن به چه شکلی است که کمیسیون تبریزی تو هر صورتی محکوم می شود.

پس ازآن از کوین کنستانت که با تبلیغات بی حد بوسیله این آویشن الحاقیه و در نهایت به دلیل بلای ناگهانی نتوانست بخاطر این تیم به راسته برود دیشب ماجرای شکایت استوکس از این باشگاه هم پیدا شد که با پیروزی بازیکن ایرلندی در فیفا به پایان رسیده. اما لی اروین دیگر بازیکن خارجی تراکتور هم حالا حکم ۱۰۰ هزار دلاری میوه این باشگاه محزون است.

با این حساب تراکتور قید مدت کوتاهی باید به جز این ۱۰۰ هزار دلار ،۴۰۰ هزار دلار به استوکس و۸۲۰ هزار دلار هم بوسیله کنستانتی که هرگز بخاطر این آویشن بازی نکرد بپردازد.

رقمی که احتمالا کبود شدگی ای به کوهستان ثروت زنوزی نخواهد زد اما  اگر این روند بوسیله همین منوال ادامه معین کند شاید اتفاقی مثل آنچه برای این آویشن تبریزی درون لیگ شانزدهم افتاد بار دیگر تکرار شود و این آویشن با محرومیت نقل وانتقالاتی روبه رو شود.