خط حمله کمینه گل فولاد مقابل خط حمله زهردار الوحده

فولاد پس از کسب عنوان سومی لیگ نوزدهم به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اسلوب پیدا کرد و با قرعه کشی هم چشمی های این وهله ظاهر شد فولاد ایران باید رو در روی تیم الوحده امارات قرار بگیرد.

الوحده تیم شهر ابوظبی امارات است که معمولا با جهیز ۴۲۳۱ ورزش می نرم و از مختصات خوب این تیم می قابلیت به غلبه شوت زنی و شیار حمله سمی و گلزن این تیم اشاره کرد. ضمن این که خط دفاع بدی اندوه ندارد. البته الوحده امسال عملکرد چشمگیری در لیگ امارات نداشته و در میانه کرهء هوا صبر دارد اما این رله نمی تواند از سبب این تیم موافق فولاد برای صعود بوسیله لیگ قهرمانان آسیا کم یواش.

بوسیله گزارش ایسنا، از بهترین بازیکنان این تیم اماراتی نیز می قابلیت از راشد علی، علاءالدین زهیر، فارس جمعه، راشد مهیر، منصور الحربی، پدرو پائولو، عبدالله حمد، خلیل الحمدی، منصور سعید و محمد برغش اشتهار برد. نیز الوحده داخل خط حمله خود مطر، ورزشکار باسابقه فوتبال امارات را هم داخل اصالت دارد، بازیکنی که می تواند برای خط دفاع فولاد دردساز شود.

یکی از محدودیت های آویشن های اماراتی خصوصا الوحده، بازی فیزیکی و درگیرانه آن ها است و البته در صورتی که از لحاظ بدنی نیز کمتر بیاورند و تیم حریف را قدرتمند ببینند، اقدام به وقت کشی و تکاپو تو سوق دادن ورزش بوسیله ضربات پنالتی دارند. موضوعی که فولاد باید از الان روی گلرهای خود کار یواش زیرا محسن شفاف تو چند بازی که برای فولاد مروارید بانی کرده، چندان موفق نبوده و گاها اشتباهات فاحشی داشته است.

نیز در موافق شیار حمله سمی الوحده، خط حمله فولاد درون دو فصل اخیر لیگ ایران کم استعداد علامت داده است. شیار حمله ای که کم گل می زدند و فولادی که شاید بوسیله اتفاقات بازی برای چسبیدگی بوسیله تراب دلخوش بوده است. البته نکته حائز اهمیت آویشن فولاد این است که به مشقت گل اخذ می کند و شیار دفاع نیکی دارد و همین نیز مطمئنا حکم را برای خط حمله الوحده ابکی خواهد کرد.

تنها شباهت فولاد و الوحده همچنین درون امکانات و بازیکنان گران قیمت دو آویشن است؛ فولاد برای لیگ بیستم ضمن جذب بازیکنان ایرانی با دستمزد بالا، سه گانه خارجی گران قیمت تر را نیز در اختیار دارد و چنانچه چه تا این جای لیگ، بازیکنان فولاد هنوز چندان کارایی و توانمندی خود را نشان نداده اند اما مطمئنا طبق الوحده با تمام آن چه داخل استعداد دارند ورزش خواهند کرد برای اینکه این ورزش تک دیدار است و نکونام می داند که تیمش جای هیچ سیاق اشتباهی ندارد. پس فولاد ضمن این که باید اولویتش تراب نخوردن باشد که البته همواره مبنای سیستم بازی تیم نکونام بوده، باید نگاه جدی به گلزنی خصوصا در نیم نخست و دقایق ابتدایی نیمه دوم داشته باشد؛ چرا که ورزش داخل قطر برگزار شده و آب و هوای این سرزمین به امارات نزدیکتر است و عدم گلزنی زودهنگام فولاد، موجب فرسایشی شدن بازی و نرسیدن فولاد به گل خواهد شد.

باوجود خط حمله سمی الوحده، نکونام تا بی پرده شدن زمان تک ملاقات پلی آف باید تفکر اساسی برای شیوه و سامان اعطا کردن به خط حمله خود کند تا بخت فولاد برای پیشرفت به لیگ قهرمانان آسیا افزایش یابد.

انتهای پیام