خداحافظی سرمربی نفت مسجدسلیمان/تارتار: بازیکنان هم به اندیشه عدول کردن هستند

مهدی تارتار در نشست خبری پس از پیروزی برابر شاهین بوشهر در کود یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال، تقریر کرد: بازی این حرمت دوست داشتنی و هیجانی وجود که واقعا نمی دانم تو تک آن باید چه بگویم. بازیکنانم هنگام دو مرحله بسی خوب بوسیله ورزش برگشتند و توانستیم پر حرارت ورزش باشیم. چیزی نمانده حیات که از مسابقات حذف شویم اما در دقیقه ۸۵ بازی را بوسیله همسانی کشاندیم. ورزش پر اب و نفس گیر حیات.

به گزارش ایسنا، وی ادامه عدل: شاهین نیز با توجه به اینکه تو لیگ لایق وضعیت بی شمار منت ندارد، شناخت داشت تو جام حذفی موفق باشد و به همین دلیل  پا به پای ما بسی خوب جنگید. اما امتحان بازیکنان ما بیشتر حیات و در لحظه های تکثیر خیس محک شدیم.

سرمربی آویشن فوتبال نفت مسجدسلیمان فکر علامت کرد: بسیار خوشحالم که هواداران نفت امشب بشاش بوسیله خانه هایشان برگشتند. باید از هواداران که امروز سنگ طولانی گذاشتند، قدردانی کنم. امروز یک روز خاطره انگیز بخاطر ما بود. روزی که تصمیم گرفتم از آویشن خداحافظی کنم، این روز در حافظه من برای قدیم همیشگی می ماند. دست تک تک هواداران را می بوسم و از بازیکنان، کادر فنی، هیات مدیره باشگاه و تمام مسئولانی که بوسیله تیم کمک کردند، اما دست شان ودیعه بود، قدردانی می کنم.

وی نشانی کرد: از مسئولان استانی و کشوری می خواهم که امکانات را در مسجدسلیمان بیشتر کنند. هر مربی که به مسجدسلیمان می آید با آرزوهایی می آید اما به اندیشه مشکلات مالی و رقیق افزاری نمی تواند بوسیله اهدافش برسد. امیدوارم وضع برای مربی بعدی نفت مسجدسلیمان متصل شود و مشکلات از عادت راه شان برداشته شود.

تارتار گفت: تا این دم که با شما خبرنگاران صحبت می کنم، هیچ پیشنهاد رسمی از ذوب آهن نداشته ام و واقعا برای کسانی که حاشیه درست می کنند، متاسف هستم. تمام تمرکزم تا این لحظه روی تیم بوده است.

تصمیم خداحافظی ما مشت جمعی بوده است

وی ادامه عدل: تمام محنت ها را می نبوغ حوصله کرد زیرا مردیم و برای روزهای شاداب ساخته شده ایم، اما فدایی چیزها را نمی توان بردباری کرد. پا بر جا ترین دلیل رفتنم همان اتفاقات قبل از بازی با سایپا است که نمی نبوغ آن را بردباری کرد. این غرض را غلام و کادرم به رخ دست جمعی گرفتیم عرشه آن روز بوسیله همگی ما بی احترامی شد و این تصمیم، غرض تنها من محو که بخواهم آن را تغییر دهم. امیدوارم روزی برسد که مشکلات از سر نحو این تیم مردمی برداشته شود.

سرمربی تیم پیاده روی نفت مسجدسلیمان در پاسخ بوسیله این سوال که به نظر می رسد برای مربی که یک مسیر موفق را طی کرده است،این که آویشن را مستقل بطی ء و برود ابکی باشد، نشانی کرد: چنانچه بخواهم خیلی از مسائل را توضیح کنم، آویشن زیان خواهد کرد و دوست ندارم مربی بعدی با ترس و لرز به این تیم بیاید. مردم مسجدسلیمان صاف و پاک هستند و تو دل گیرایی چیزی سوا صداقت و پاکی زدودن. امروز این را با چشم های خودم درون ورزشگاه دیدم. همه مردم این آویشن را دوست دارند اما ما خیلی مشکلات داریم.

طولانی بازیکنان قرین من به پندار رفتن هستند

وی اعتراف کرد: سقف آروزهای نفت مسجدسلیمان ماندن در لیگ شایسته است زیرا امکانات ندارد و مشت مسئولان نیز بسته است اما من اهداف بزرگـتری داخل سر دارم و نمی توانم با این شرایط همین مسئله را دنباله دامه دهم. کامل بازیکنان مشابه غلام بوسیله فکر کردن رفتن هستند. زیرا می بینند این تیم جایی تراشیدن که بتوانند از طریق آن پیشرفت کنند. این آویشن یک ویترین وجود که بازیکنان خودشان را مدال دادند و بوسیله چشم آمدند و البته بازیکنان پیمان نامه دارند و اگر باشگاه نخواهد هیچ کدام از این نفرات نمی توانند جدا شوند. ولی مناظره مربی فرق می کند.

تارتار افزود: مربی باید دلگرم باشد و با تامل مرده کار کند. اما من شرایط را درون این تیم مهیا نمی بینم. خیلی مشکلات داریم و تاکید می کنم نمی خواهم مسائل را تشریح کنم. غلام نمی توانم همه چیز را بگویم و رخصت دهید با همین شرایط خوب و خاطره خوب از تیم جدا شوم. انشاءالله مسئولان بیشتر به فکر این آویشن باشند و شرایط خوبی را تو این مکان حاکم کنند. در مسجدسلیمان زمینی خوب بخاطر تمرین نیست، پس چطور  می شود موفق شد؟ دو ماه دیگر در هوای سرد این زمی نیز از بین می رود. اگر بخواهیم بخاطر فتنه به تهران حزن برویم، به دلیل قرضه هایی که داریم راه مان نمی دهند. بازیکن ما ۲۰ درصد از پول خود را خمود است. مشکلات بسیار است و می خواهم دیگر چیزی نگویم تا مربی بعد اینده با خیال اسایش به مسجدسلیمان بیاد.

افرادی برای چاپلوسی بین انسان می گویند که نفت، تیم تهران است

وی درون واکنش به این پرسیدن که مشکلاتی که شما بوسیله آن اشاره کردید، حتی در تیم های متمول ایران نیز بود دارد، گفت: یعنی آن آویشن ها هم زمین ندارند؟ یک تیم را نام ببرید که زمین نداشته باشد. زمین اصلی ترین فاکتور موفقیت یک تیم است. ما تو اهواز و تهران محک می کنیم تا زمین اصلی مان بخاطر روز فتنه ویرانه نشود. اما بعد یکسری افراد بوسیله فاش دوست برای تملق و چاپلوسی بین مردم می گویند این تیم، تیم تهران ، اهواز خواه کرج است؟ جالب این است که ما چه زمانی برای فتنه به کرج رفتیم؟ ولی با توجه به این که محل عمر من داخل کرج است، این گفتگو ها را داشتند. آن غم بوسیله خاطر ایجاد تفرقه و تملق. به هر حال نمی توان این چیزها را بردباری کرد.

درگیری با حامی تیم، زیادترین نفوذ را درون خداحافظی ام داشت

وی در پاسخ به این سوال که آیا درگیری با سرپرست آویشن در غرض خداحافظی شما تاثیری داشته است؟ گفت: این موضوع بیشترین تاثیر را داشت.

انتهای پیام