جونیور براندائو با پرسپولیس باطل سازی کرد

به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاع دادن محمد حسن انصاری فرد، قراداد جونیور براندائو با محفل پرسپولیس الغا شد و قرار است بوسیله جای این بازیکن برزیلی، یک متصرف گلزن اجنبی جذب شود.

 بر همین مبنا جونیور براندائو با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و پیمان نامه خود را با اخذ مبلغی فسخ کرد و به جماعت لوگودورتس هم اعلام کرد تا اختتام مفارقت هیچ ادعایی در قبال آنها نخواهد داشت.

در همین مناسبت محمد حسن انصاری فرد اظهار کرد: یکماه قبل آقای کالدرون رسما به ما در جلساتی که به موافقت آقای پیروانی داشتیم اعلام داشت که باشگاه می تواند با آقای جونیور نقض یواش. البته ایجنت ایرانی ایشان هم کمی زودتر به آقای قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند که امکان فسخ بود دارد.

مذاکرات از آن موقع آغاز شد و خلال این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه های ایرانی درون گفت و گوهایی با ایجنت برزیلی موجودی عمل شد. اصلاح نامه حزن تنظیم شد و مدام بی قراری با آقایان حسینی و خواجه وند و قدوسی مدیران بین الملل، حقوقی و روابط عمومی جماعت با نمایندگان جونیور و مسوولان بخش ها و کمیته های کمیسیون لوگودورتس در ارتباط بودیم و نهایتا این قرارداد اقاله شد و کانون پرسپولیس بوسیله انبازی خود با این بازیکن آخر عدالت و بازیکن به مجتمع بلغاری حزن این موضوع را اخبار و اصرار کرد بر شالوده این اصلاح ادعایی تا اختتام مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آنها نیز ندارد.

انصاری بی همتا گفت: از جدیت های مدیران بسرنوشت شوم دچار کردن های متنوع کانون و باشگاه بلغاری سپاسگزاری می کنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیکن هم حسن سرود داشتند و جدیت آنها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یک رقم آرام بود.  فارغ از عملکرد بازیکن باید بگویم جونیور بازیکن اخلاق مداری بود. او طی خداحافظی چند بار زبان ببخشید را تکرار کرد و دنبال این نبود که کل مبالغ قرارداد خویشتن را بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان جناب خود داشته باشد.

جونیور رفتاری همچون برخی خارجی های آویشن که تو گذشته به رغم عملکرد نامطلوب پشت دردسر تراشی و شکایت و یا فسخ یکطرفه بودند، نبود و حق و حقوق خود تا بوسیله امروز را شهود کرد و آقای پاشا مدیریت ذی حسابی مجتمع هم به ما گزارش داد که جونیور حتی مبالغی کمتر از استاندارد دریافتی خود تا امروز شهود و بطلان را صحه کرد.

انتهای پیام