تمثیل گواردیولا به برگزینی بهترین بازیکن لیگ از لیورپول

به گزارش همشهری آنلاین، جوردن هندرسون، یکی از کاپیتان لیورپول از سوی انجمن ورزشی نویسان انگلیس به عنوان بهینه بازیکن فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ انتخاب شد.

هندرسون درون لیگ برتر انگلیس ۳۴۰ ورزش ارتکاب داده، ۳۰ گل به ثمر رسانده و ۴۶ پاس گل هم برای هم تیمی هایش  حاضر کرده است. این آمار مربوط بوسیله حضور این بازیکن تو دو باشگاه ساندرلند و لیورپول است. این بازیکن از سال ۲۰۱۱ از ساندرلند به لیورپول نقل مکان کرد.

هافبک لیورپول درون این عزل تاکنون درون ۳۰ ورزش به عارض ثابت باخبر زمین شده و در۴بازی نیز به نشانی بازیکن تعویضی به بازار آمده است. هندرسون تو این فصل ۴ تراب نیز بخاطر لیورپول به ثمر رسانده است.

از آمار جالب دیگر هندسون تو لیگ برتر ۱۸۳ پیروزی، ۷۹ شکست،   ۱۷,۸۴۷ پاس با میانگین  ۵۲.۴۹  پاس در هر بازی، حاضر کردن ۴۹ موقعیت عالی برای گلزنی، ۷۹۰ سانتر با میانگین ۲۳ درصد ارسال موفق، ۱۲۸ تکریم رو بوسیله جلو ، ۱,۱۸۴ مداقه در ارسال توپ بلند،

او در این مدت فقط دوبار کارت قرمز دریافت کرده و ۳۴ بار کارت زرد ستاندن کرده است. مجموع خطا های او نیز ۲۹۸ خطا بوده است.

گواردیولا سرمربی منچستر سیتی داخل واکنش بوسیله این  انتخاب بوسیله استعاره گفت: «زمانی که ما فاتح میشدیم نیکوترین بازیکن لیگ از لیورپول تفویض میشد حالا که لیورپول تفویض شده است چه انتظاری دارید؟ “