تصاویر خاطره انگیز | لعنت به طالع بد ایران | گلی که قسمت ایینه جهانی را تبدیل انصاف

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ورزش سه گانه نزدیک به ۶ سال قبل تیم ملی ایران در دومین بازی اش در وهله گروهی شیشه دوربین جهانی ۲۰۱۴ برزیلدر ورزشگاه بلوهوریزنته بوسیله نبردگاه آویشن ملی آرژانتینرفت که با توجه بوسیله درگاه لیونل مسی و کلکسیون ای از مهمترین ستاره های فوتبال جهان یکی از اصلی ترین اقبال های قهرمانی به احصائیه می آمد.  

با این وجود آویشن ایران که بعد از یک ارائه سرسختانه دفاعی برابر نیجریه داخل اولین بازی یک تشخیص گرفته وجود با اعتماد بوسیله وقت دهش پا به زمین گذاشت و توانست حریف مدعی را سرحد ضعف دادن پیش ببرد اما در نهایت این لیونل مسی بود که در دقیقه ۹۰ ۱ توانست با یک ضربه ملیح دروازه ایران را باز یواش. ورق اینستاگرام جام جهانی با نشر مکرر و یادآوری این گل نوشته است:” وقتی همتیمی فرازمینی تان باعث استقلال تیم می شود. ” البته داخل این پست از عملکرد آویشن ملی ایران نیز ستایش شده است:” ایران یک ورزش شگفت انگیز انجام داد و به جانب یک همسانی با بزرگی پیش می رفت…تا اینکه مسی با یک ضربه کات دار همه را در شیشه گرفتن جهانی ۲۰۱۴ شوکه کرد. ”

داخل پایین این پست آمده است که لطفا احساس خویشتن را نسبت به این تراب با یک ایموجی مدال بدهید و به نظر می رسد این پیشنهاد جذابی برای کاربران پرتعداد ایرانی این ورق نباشد و باالطبع ورقه اینستاگرام فیفا نباید از شهود تعداد ایموجی ها و شکلک های اوقات تلخ و رنجیده سورپرایز شوند.

اما آنچه برای ایرانی هایی که بعد از حدود کبد سال باردیگر این تصویر را می بینند می تواند یک حس افسوس بزرگ غم داشته باشد. آویشن ایران تا دقیقه ۹۰ ۱ بازی را هم ارز کرده بود و قبل از آن سه موقعیت خوب غصه داشت، داور بی قراری می توانست یک پنالتی بوسیله نفع ایران بگیرد ولی مثل همیشه در این طور مسابقاتی معمولا داوران به سود حریفان ما صفیر می زنند؛ بدشانسی تاریخی است خواه دسیسه هنوز هیچکس نمی داند.  

با این بود این گل که آرژانتین را داخل نهایت بوسیله لفظ فینال مسابقات هدایت کرد اگر به هر دلیلی به ثمر نمی رسید آن لمحه شاید سرنوشت جام جهانی ۲۰۱۴ دگرگونی می کرد و از این نظر این تراب می تواند یکی از مهمترین گل های لیونل مسی بی قراری باشد. او که پس ازآن از زدن گل بخاطر شادمانی انگشت شستش را درون دهانش فرو برد نیز در مصاحبه ای گفت:” بوسیله محض اینکه توپ به من رسید ما همگی داخل شرایط حمله بودیم چرا که می دانستیم فرصتی نیست و باید به تراب برسیم، ضربه را زدم و بعد از دید بیم بازیکنان و فریاد تماشاگران فهمیدم که تراب شده است. ایران توانست ما را در زمین خودش ببندد و علنی کردن هوا واقعا حکم محظور بود با اینحال ما در نیم مبدا فرصت هایی داشتیم و آن ها بی قراری درون نیمه دوم توانستند بخت هایی بوسیله مشت بیاورند.

تو ادامه عکس های اختصاصی همشهری آنلاین از خبرگزاری رویترز  را ازاین دیدار و لحظه بوسیله ثمررسیدن این گل مشاهده می کنید: