تاج: گزینه تیم ملی درون حال تجسس مسابقات لیگ است/ بودجه فدراسیون قطع ۳ بازیکن قطر است

به گزارش ایسنا، مهدی تاج مهتر فدراسیون فوتبال در حاشیه مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال استان خرسان رضوی ظهر امروز (پنج‌شنبه) اظهار کرد: ما با کی‌روش پیشرفت‌هایی داشتیم و باید سرمربی آینده آویشن ملی کسی باشد که تو راستای ترفیع فوتبال ما قدم بردارد. ما عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم اما تقلا می‌کنیم تا درون فیفادی آینده سرمربی آویشن ملی علنی شده باشد. انسان بدانند گزینه تک نظر ما در حال پیگیری مسابقات لیگ برتر است و به این شکل نیست از فوتبال ایران دور باشد.

او درباره زلاتکو کرانچار سرمربی برکنار شده تیم ملی میل گفت: باید از او سپاس کنیم. با کرانچار یک مصالحه خوب داشتیم. قرار شد فقط دو ماه از حقوقش را صیقل کنیم. این مساله زرنگی ما نبود و بزرگی زلاتکو کرانچار بود. بزودی با یک سرمربی ایرانی به توافق خواهیم رسید و الان اسم او را اعلام نخواهم کرد.

تاج افزود: ما درون این سال‌ها در فدراسیون توانستیم فیروز انجام کنیم و با کی‌روش تیمار در شیشه گرفتن جهانی نتایج نیکوکاری کسب کنیم. فقط تیم ملی شوق مانده است که به خواهش خدا با یک برنامه‌ریزی قائم بتوانیم حسرت چهل و چهار ساله را به سرانجام ببریم.

او درباره تیم داماش گیلان و خبری مبنی بر عدم آستان این تیم داخل فینال جام حذفی گفت: داخل این باره چیزی نشنیده‌ام.

کلاه نیز در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری در خصوص این که سرزمین باید تو مقابل مشکلات چراغانی دفاعی مناسبی بوسیله خود بگیرد، باید بگویم که در حال حاضر تو این فقره باید لم بیشتری نیز در فدراسیون صورت گیرد. با این وجود نیاز به یک مدیر مدبر وجود دارد که بتواند داخل این طور شرایطی عهده دار شدن خود را به انعام ایفا دهد.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: با پول قرارداد سه بازیکن قطری فدراسیون را دایره می‌کنیم. ۸ سال است که آقای آسیا هستیم و باید بتوانیم این روند را امتداد دهیم. در فوتسال سوم جهان، داخل اسب سواری بانوان دوم آسیا و درون فوتبال ساحلی دوم جهان هستیم.

تاج ادامه داد: ۸ داور بین‌المللی داریم. در آسیا علی‌رغم این‌که نتایج مطلوبی کسب نکردیم، در مطلع ۴ نماینده و در سال گذشته یک نماینده در فینال داشتیم.

وی افزود: بحث درآمد زایی مناقشه جالب و غیر قابل انکار است و باید جدیت کنیم با یک برنامه‌ریزی منظم پولی که داخل هندبال همانند حق پخش تلویزیون و تبلیغات دور زمین است را مدیریت کنیم. در حال حاضر همانند یک تاکسی هستیم که ۶۰ درصد مسافران را مجانی می‌بریم.

رییس فدراسیون اسب سواری تصریح کرد: باید سخنان مقام معظم رهبری درون این خصوص را اجرا کنیم. با ۱۶ سرمربی لیگ افضل در این خصوص کنفرانس گذاشتیم. باید از اعزام‌های غیرضروری همانند گسیل باشگاه‌ها به کشورهای اجنبی مشابه ترکیه خودداری کنیم. شورای برون مرزی را محدود کرده‌ایم تا از سفرهای غیر ضروری خودداری کنیم و فقط مسابقات رسمی را برگزار کنیم.

وی افزود: باید از صحبت‌های حاشیه‌ای که در رسانه‌های متخاصم بازتاب پیدا می‌کند، جلوگیری کنیم. داخل این خصوص همگی باید پاس کنند تا دیگر تو دادگاه‌های ورزشی بین‌المللی پرونده‌ای نداشته باشیم.

تاج ادامه داد: هفته آتی با وزیر ورزش‌وجوانان برای جلوگیری از باز شدن پرونده‌های ایران در دادگاه‌های ورزشی جلسه‌ای خواهیم داشت.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: خراسان رضوی حجم زیاد دهش تو داوران و بازیکنان دارد. حق اعتراض برای تمام کاندیداها سزاوار سرزنش تحقیق است، اما باید بوسیله فوتبال و انتخابات قدر بگذاریم. اصفهان منابع و صنایع زیادی دارد، در حالی که خراسان چنین منابعی برای تنخواه گذاری در فوتبال ندارد. باید مدیر هندبال استان بتواند از سایر منابع به دهش کاربرد کند. خراسان رضوی یک از بازوان خوب فدراسیون محسوب می‌شود.

انتهای پیام