بمب سرانجام هفته سرخ ها؛ ترابی پنجشنبه پرسپولیسی می شود

به گزارش همشهری آنلاین پس ازآن از جدایی مهدی ترابی از العربی قطر  اگرچه به مگر پرسپولیس اعلام شد که سپاهان اندوه در نامه رسمی به این حلقه قطری هواخواه به نوکری گرفتن این ورزشکار شده است اما خود ترابی اعلام کرد که می خواهد مکرر سرخپوش شود.

 مهدی ترابی درون رابطه با یحیی تراب محمدی فکر کردن او را از بابت پیوستن به پرسپولیس راحت کرده و اخبار کرده حیات که به محض چسبیدگی بازگشت بوسیله ایران با این باشگاه قرارداد خواهد مسدود.

 وینگر سابق پرسپولیس پس فردا به ایران بازخواهد عزاداری و موافق  شنیده ها راحتی است روز پنجشنبه به محفل پرسپولیس برود تا طریق میز مذاکره با مدیران این باشگاه بنشیند. با توجه بوسیله اتفاقاتی که خلال جدایی این بازیکن از پرسپولیس افتاد و ماجرای انتقادات شدید هواداران این تیم، به نظر نمی رسد ترابی شرایط سختی را برای پیشگاه مکرر در این تیم مد نظر داشته باشد.

با این شمار ته همین هفته احتمالا ترابی را دوباره سرخپوش خواهیم دید. بازیکنی که می تواند در فاز هجومی قرمز ها اثرگذار باشد.

ترابی تنها گزینه قطعی یحیی تراب محمدی بخاطر نقل و انتقالات نیم فصل محسوب می شود. چنانچه چه او داخل دید دارد  یک قراول آخر اندوه جذب  کند.