امپراتور علیدوست: نمی خواهیم هندبال تعطیل شود

روزبه شاه علیدوست تو گفت وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت آویشن فوتبال سایپا اظهار کرد: سپس از این که تست های مربوط به کرونا را دادیم، تمرینات خودمان را پیگیری کردیم و چند روزی بی آرامی در کردان اردویی برگزار کردیم و در این مدت یک بازدید تدارکاتی با پرسپولیس برگزار کردیم و الان وضعیت خوبی داریم. درون دوران تعطیلات تمریناتی به صورت اختصاصی تو منزل داشتیم اما همه می دانند که تمرینات گروهی شرایط متفاوتی دارد.

او درباره مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیکنان این آویشن غصه گفت: زمانی که تست دادیم هنوز به قیافه گروهی تمرینی برگزار نکرده بودیم. وقتی تست یکی از بازیکنان مثبت شد، آن بی همتا از تیم جدا شد و افرادی که با او درون ارتباط بودند همچنین چند روزی به مسابقه نیامدند وچند روز بعد مکرر تست دادند و وقتی جواب تست سلبی شد، به مسابقه آمدند.

خسرو علیدوست درباره ابتدا لیگ کسی را عزیز خطاب کردن تیمار گفت: ما به عنوان فوتبالیست چنانچه حرفی می زنیم نمی خواهیم خودمان را از جامعه استثنا کنیم. پدرمن کارمند است و ما بوسیله خوبی می دانیم همه در خطر هستند. با این حال دیدن من این وجود در برخی شغل ها می قابلیت با استعمال از ابزاری مثل ماسک، مخاطره را کم نمدار کرد ولی داخل فوتبال خیر می توان از ماسک استعمال کرد و خیر امکان اجرای فاصله فیزیکی وجود دارد. وقتی آویشن حریف کرنر می زند هیچ فوتبالیستی نمی تواند فاصله فیزیکی را رعایت بطی ء. البته شغل ما اسب سواری است و دوست نداریم فوتبال تعطیل بشود. ما می گوییم تصمیمی پژمرده شود که بی آرامی کسی متضرر نشود و تیمار خانواده ما درون مخاطره نباشند. من بوسیله عنوان بازیکن سراسیمه خودم نیستم؛ اما سراسیمه سلامتی قوم هستم.

وی درباره  پروتکل های بهداشتی فوتبال بی قراری گفت: تیم ما تا به حال پروتکل های بهداشتی را اجرایی کرده است و تو این چند روزی دوبار تست کرونا داده ایم. البته این که گفته می شود بازیکنان در پرواز با فاصله بنشیند، فکر کردن می کنم هزینه های باشگاه را زیاد می بطی ء. البته نکته ای هم بود دارد. یکی از بازی های ما باید تو اهواز برگزار شود و می گویند شرایط این شهر قرمز است. اگر قرار باشد در این شهربازی نکنیم راست میزبانی فولاد را گرفته ایم. به نظرم باید در این زمینه تصمیم خوبی اتخاذ شود.

کاپیتان تیم اسب سواری سایپا تو آخر گفت: آویشن ما کبیر است و تا به حال بی آرامی عملکرد نوع دوستی داشته است. ابراهیم صادقی حزن شهامت به خرج داده درون این شرایط مسوولیت پذیرفت و آویشن جوانی برای امسال آماده کرد. ما جوانان انعام داریم که درون تیم ملی امید هستند. ما یکی از تیم هایی هستیم از نظر داوری متضرر شدیم البته خودمان هم اشتباهاتی داشتیم. باید تلاش کنیم در بازی های آینده نتایج مطلوب را بگیریم و شرایط خوبی در کرهء هوا داشته باشیم.

انتهای پیام