اعلام اسامی بازیکنان اعزامی بوسیله الت شیشهای بین قاره ای پیاده روی ساحلی

بوسیله گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، نهمین دوره از مسابقات شیشه ذرهبین بین قاره ای فوتبال ساحلی از چهاردهم تا هجدهم آبان سال جاری در امارات آغاز می شود. این رقابت ها پس از مسابقات ایینه جهانی که زیر رویت فیفا برگزار می شود و بازی های جهانی ورزش های ساحلی که آنوک (کمیته های ملی المپیک) مسوول برگزاری آن است، به نشانی معتبرترین رویداد فرا قاره ای فوتبال ساحلی به شمار می رود.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در این رقابت ها در گروه دوم با تیم های روسیه، مکزیک و سمج بی آرامی گروه است. ضمن این که امارات، میزبان مسابقات داخل گروه یک به میدان جنگ تیم های ایتالیا، اسپانیا و ژاپن می جوی.

اسامی بازیکنان دعوت شده بوسیله اردوی همواره بوسیله گسیل از سوی عباس هاشم پور، سرمربی آویشن به شرح پایین تر اطلاع دادن شده است:

مسلم مسیگر، مصطفی کیانی، حسن عبداللهی، محمد معصومی زاده، علی میرشکاری، حمید بهزادپور، محمدعلی مختاری، مهدی شیرمحمدی، سعادتمند پیرامون، امیرحسین اکبری، محمد احمدزاده، میثاق حسینی.

بازیکنان جلب شده باید عصر روز جمعه (دهم آبان) خویشتن را به کادرفنی در هتل یزدان معرفی کنند.

نخستین فتنه ساحلی بازان کشورمان شایسته کردن ۱۵:۰۰ روز شنبه (یازدهم آبان) برگزار می شود و نمایندگان رسانه های گروهی برای تدارک گزارش می توانند در ۳۰ دقیقه ابتدایی این شانس تمرینی در زمین ساحلی مرکز ملی پیاده روی جناب یابند.

انتهای پیام