استراماچونی: داربی تهران از مهم ترین داربی های گیتی است/ تغییرات یدکی خواهیم داشت

بوسیله گزارش ایسنا، آندره آ استراماچونی، سرمربی آویشن فوتبال استقلال در حاشیه فتنه این آویشن اظهار کرد: داربی تهران یکی از مهم ترین داربی ها درون جهان است و بزرگ ترین بازی برای هر دو آویشن در کشش سال است. ما می دانیم این بازی چه قدر اساسی است و تلاش می کنیم که 110 درصد آماده باشیم.

او دنباله داد: متاسفانه درون بازی قبلی دو بازیکن را به فکر مصدومیت و یک بازیکن را به دلیلی محرومیت از دست دادیم. امیدوارم که بازیکنان آماده تری بخاطر ورزش داشته باشم.

سرمربی نجات درباره داربی هم، گفت: چنانچه 9 یا یک امتیاز داشته باشیم فرقی نمی کند چون داربی اهمیت ویژه خودش را دارد.

او در پاسخ به این استفسار که آیا می تواند نتایج خوبش در داربی میلان را این جنین درون تهران اعاده کند غصه بیان کرد: قطعا ما آماده می شویم که این بازی را حتما ببریم ولی می دانیم که پرسپولیس آویشن خیلی عطا است اما ما از آن ها ترسی نداریم.

استراماچونی درباره روحیه تیمش غصه اظهار کرد: این قسمتی است که باید روی آن خیلی فرمان کنیم. چون تیم ما نسبتا جوان است و بازیکنان جدیدی داریم. پرسپولیس فقط یک تغییر داشته است، آن حزن مهاجم شان. ما تغییرات اضافی داشتیم و این چیزی است که باید روی آن کار و ترفیع کنیم چون بازی کردن بخاطر این تیم این کارها را تیمار می خواهد.

سرمربی استخلاص داخل عاقبت گفت: با توجه به محرومان و مصدومان تغییرات اضافی را در اختلاط استقلال شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام