استراماچونی: تساوی نتیجه عادلانه تری بود

 به گزارش ایرنا، «آندره آ استراماچونی» یکشنبه شب پس از فرجام شهرآورد و شکستاستقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: نجات بازی را بهتر شروع کرد و ارائه بهتری نسبت به پرسپولیس به اجرا گذاشت.

وی افزود: بعد از اینکه پنالتی «علی کریمی» تحول بوسیله گل نشد باز غم بهتر از منافی خویشتن فوتبال ورزش کردیم و اکثر اوقات بازی داخل شقه اول توپ داخل اختیار استخلاص حیات.

استراماچونی خاطرنشان کرد: در نصف دوم استقلال ارائه خوبی را بوسیله ایفا نگذاشت و این موضوع را قبول دارم.

ادامه دارد: تساوی عادلانه ترین نتیجه ای حیات که داخل سرانجام شهرآورد باید به ثبت می رسید و به نشانی سرمربی استقلال از این موضوع نگران هستم.

سرمربی خلاصی تصریح کرد: وقتی پنالتی را از مشت دادیم بازیکنان خلاصی واکنش خوبی را انجام ندادند اما این بهانه احسان نیست و نمی تواند قانع کننده باشد.

سرمربی ایتالیایی استقلال ادامه داد: پیش از این که پرسپولیس بوسیله گل برسد موقعیت خطرناکی بر روی دروازه استخلاص ایجاد نکرد. روی یک سرگذشت پشه ما باز شد. ۲ تیم در دادن رعایت به یکدیگر شاق داشتند.

وی ادامه انصاف: «مهدی قائدی» آماده نبود و از وی تو ترکیب ثابت استفاده نکردم. او را بخاطر نیم دوم بوسیله زمین فرستادم و «محسن کریمی» دیگر گزینه تهاجمی نجات بود و به سوا این ۲ نفر حتی یک ورزشکار دیگر هم نداشتم.

سرمربی آبی پوشان تهران افزود: من فقط در یک بازی به داوری اعتراض کردم و آن بازی با ماشین سازی تبریز وجود و گر نه در ۲ بازی دیگر اعتراضی از خود مدال ندادم.

استراماچونی تصریح کرد: این درست که استخلاص شهرآورد را با شکست ظهر سرگذاشت اما هنوز چهار هفته از لیگ مرجح ایران گذشته و هفته های زیادی باقی باقی مانده است تا خویشتن را درون نهر پشته بکشیم.

وی در عاقبت گفت: شکست داخل شهرآورد باعث خواهد شد تا استقلال به خودش آمده و تو ادامه لیگ برتر نتایج بهتری را کسب درنگ.