اخطار مازیار ناظمی بوسیله آویشن های لیگ چیرگی

به گزارش همشهری آنلاین، مازیار ناظمی، مدیر روابط اشتراکی و سخنگوی وزارت ورزش  و جوانان با نشر توئیتی در صفحه شخصی خودش به نوعی تذکر جدی بوسیله تیم های لیگ برتری داد که صبر است از فردا تمرینات خودشان را در این وضعیت برگزار کنند. البته این موضوع به هیچگاه وجه در حوزه اختیارات وی نیست و تو این رابطه فدراسیون فوتبال و دایره لیگ فوتبال ایران مسئول هستند.

وی با اشاره به هفت اطلاعیه ستاد ممتاز پیشگیری و مقابله با کرونا درون توییت خود نوشت:

“جماعت محترم لیگ تفوق که بوسیله هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا و ستاد کشوری وزارت بهداشت و وعظ های صغیر و کبیر بی توجه هستی توجه کن مسئول اشتی و جان بازیکنان و قطعاً عواقب انضباطی و قضایی آن خواهی بود. ”

این در حالی است که آویشن  فوتبالنساجی مازندران از امروز تمرین های خودش را معلول گرفت که البته گفته میشود انها امروز تنها  اقدام بوسیله تمهیدات و تست های پزشکی کردند و   همچنین تیم های  فوتبال سپاهان اصفهان  و تراکتور اندوه  قرار است خلال روزهای آینده تمرینات خودشان را پس از چند روز تعطیلی برگزار کنند.  

درون همین ربط امروز سروش رفیعی یکی از بازیکنان سپاهان در گفت وگویی تلفنی با تائید این مطلب گفت: «به اصفهان آمدم تا از فردا به خشکی امدن طریق تمرینات تیم مجهز شوم. به همین خاطر امروز همگی بازیکنان تیم به خاطر حاضر بودن ابتلا به ویروس کرونا زیر نظر کادر پزشکی استراحت خواهند گرفت. »

از لفظ دیگر مهرداد خلیلیان مدیر ستاد کرونا در ورزش نیز طی گفت وگویی در بخش خبری ۱۹:۴۵ دقیقه اطلاع دادن کرد:  تنهابخش اداری جماعت ها و سازمان های ورزشی با رعایت طولانی نکات بهداشتی میتوانند فعالیت کنند و  چنانچه تیمی تمریناتش را شروع نرم قطعا کمیته انضباطی اصابت خواهد کرد.  رازی که فاش شد | ماجرای شب کریسمس در منزل شخصی کالدرون