آذری: ۵۰ درصد راه مانده است / تیم داری فولاد در هندبال بانوان مطرح نیست

سعید آذری داخل گفت وگو با ایسنا درون پاسخ به این سؤال که آیا مطرح شدن تیم داری حلقه فولاد درون عزل آینده لیگ برتر پیاده روی بانوان صحت دارد؟ اظهار کرد: چنین چیزی فعلا صحت ندارد و من اشاعه این طور خبرهایی را در فضای مجازی تکذیب می کنم. فعلا تمرکز ما روی هشت بازی سرمد مانده لیگ گران کردن آقایان است و ان شاءالله یک موفقیت کسب کنیم.

تیم داری فولاد در هندبال بانوان مطرح محو

وی در پاسخ به این سؤال که تا اینکه گفته می شود سرمربی آویشن بانوان فولاد تفویض شده است؟ گفت: خیر این موضوع منیع نیست. تو حال فراهم تیم داری باشگاه فولاد در حصه بانوان مطرح نیست و هر حرکتی درون باشگاه های کل ملک تا مصوبه هیات مدیره نشود و از طریق سایت رسمی جماعت اعلام نشود، صحت ندارد.

وی نیز در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه فولاد داخل کل قصد تیم داری در لیگ گران کردن هندبال بانوان را دارد؟ گفت: به هر حال فعلاً تمام تمرکز روی بازی های پیش رو است و این که سیاست های محفل در آینده بوسیله چه شکلی خواهد شد، ان شاءالله باید اجازه دهید یکی دو ورزش دیگر از لیگ برتر آقایان ایفا شود تا ببینیم وضعیت به چه صورت خواهد شد.

فولاد توان فقره داخل چند رشته را دارد

مدیرعامل مجتمع فولاد خوزستان خاطر مدال کرد: باشگاه فولاد پتانسیل و استعداد افزایش تعداد رشته های ورزشی تحت پوشش خود را دارد و باید ببینیم تو مجموع چه تصمیمات کلانی در آینده گرفته می شود و ان شاءالله اگر وقتی حیات و موافقتی قیافه گرفت می توانیم درون رشته هایی که خوزستان خاستگاه آن ها است، با موافقت هیات مدیره وارد کار شویم.
 
وی در دنباله درباره عملکرد تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از ۲ برد متوالی اخیر نیز گفت: وضعیت این روزهای تیم فولاد مستلزم تکاپو های اضافی بوده که صورت محزون است و این سعی ها مولود یک امر گروهی هماهنگ و با یک مواجب مشخص برای هر فردی است که گلچین کرده ایم و همگی در کلکسیون مجتمع فولاد همان مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش را انجام می دهند که وظیفه شان است.

تصمیم گیری ها در قالب فقره گروهی است

وی افزود: در برخی سازمان ها مشاهده می شود که نفر شروع آن سازمان برخلاف آقای محمدی، مدیرعامل شریک شدن فولاد می خواهد در کامل تصمیمات باشگاه دخالت نرم اما این مهم از سوی آقای محمدی در مجتمع فولاد وجود ندارد و او کار را بوسیله هیات مدیره مجتمع فولاد واگذار کرده است و هیات مدیره نیز کار را بوسیله مرحمت انجام می دهد. البته ما بوسیله عارض مرتب از خال نظرات آقای محمدی که اتفاقاً خود همچنین درون گذشته یک فوتبالیست بوده است، استفاده می کنیم اما کامل تصمیم گیری ها در قالب یک کار گروهی است و خدا را از این بابت شکر می کنم.

۵۰ درصد طرز الباقی است

آذری نشانی کرد: امروز فولاد به جایگاهی رسید که تا این وقت استحقاق آن را دارد. برای پیوستن بوسیله این رله همه فوق العاده عذاب کشیدیم و شرایط سختی را ظهر سر گذراندیم اما هنوز هم پیوستگی خاصی بخاطر فولاد رقم نخورده است. من معتقدم فعلاً ۵۰ درصد گونه را پشت سر گذاشته ایم و ۵۰ درصد دیگر، هشت بازی پایا الباقی است. هشت بازی باقی مانده، کار هشت بازی حیثیتی را برای ما دارد و تلاش می کنیم امر را به خوبی انجام دهیم.

رادیکال ترین شاق لیگ برتر، کرونا است

وی درباره نگرانی هایی که در حال حاضر برای این آویشن حیات دارد، گفت: اساسی ترین مشکل همه تیم های لیگ برتری، کرونا است. من متعدد فراوان برای تمام تیم ها ناراحت هستم. زیرا تیم ها بوسیله سفر می قضیه و در دم ورزش نیز بازیکنان فساد های من تو من دارند. امیدوارم تیم ها از این موضوع آسیبی نبینند.

آذری ادامه داد: دومین نگرانی غلام این است که دما در خوزستان به جانب ۵۰ درجه رفتن است و این جای نگرانی است. فکر می کنم یکی از دلایلی که باعث شد ما در دو ورزش قبلی مان بوسیله پیروزی برسیم این بود که بازیکنان مان در حال وفق شدن با آب وهوای اهواز هستند. ما علاوه به خشکی امدن اردوی تهران، ۲۰ روز هم در اهواز تمرین کردیم اما درون مجموع امیدوارم گرما ما را زجر نکند.

دلیلی ندارد وارد حواشی شویم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره مدیریت آویشن برای استنکاف از حواشی همچنین گفت: ما بازی اصلی مان را درون زمین ایفا می دهیم و بااطلاع حواشی بعد از ورزش نمی شویم. تا اینکه ممکن است در فدایی ورزش ها حواشی پیاده شدن متن کار بچربد ولی ما نباید اجازه دهیم وارد این طور فساد هایی شویم. به ویژه وقتی ورزش را هم برده ایم و دلیلی ندارد وارد این قضیه شویم. خوشبختانه آقای نکونام و بازیکنان مان متوجه هستند و کامل تمرکزمان روی بازی درون زمین و ارتکاب تعهدات مان است.

وی درباره نزدیک شدن فولاد بوسیله سهمیه آسیایی هم گفت: تمام تلاش مان را می کنیم. از روز اول غصه برای بهتر بودن تقلا داشته ایم و این هدف اصلی ما است. از روز فاتحه اندوه که بوسیله فولاد آمدم، گفتم فولاد یک تیم معمولی است اما تلاش می کنیم روز بوسیله روز بهتر شود که خالق را شکر ۲۲ پله را پیش آمده ایم و باز حزن تاکید می کنیم، ۵۰ درصد باقی باقی مانده راه، هشت بازی پیش رو است.

انتهای پیام