آذری: خموشی فدراسیون و وزارت مرا گیج کرده است

سعید آذری در گفت وگو با ایسنا، درباره ایرادهای فیفا به بنیاد نامه فدراسیون اسب سواری و به تعویق افتادن این انتخابات تا زمان بازنگری تو اساس نامه  گفت:  من از این اساس نامه ۳۰ ایراد مختلف را گرفتم و همه را بوسیله صورت کتبی اطلاع دادن کردم. فیفا اندوه ۵ ایراد متنوع را مشخص و اعلام کرده باید اصلاح شود تا انتخابات برگزار شود.

او در واکنش بوسیله این پرسیدن که در صورت لغو انتخابات، مجمع فدراسیون فوتبال به صورت عادی برگزار خواهد شد؟ گفت: نمی دانم. از کار فدراسیون پیاده روی اطلاعی ندارم. در فدراسیون یکسری افراد هستند که با آن ها گفتگو کردم و نحو و چاه را گفتم. من عضوی از مجمع فدراسیون هستم و زبانم اندوه بوسیله وزن ضایع و حقوق حلقه ها دراز است. باید متوجه شوند که بیرون از کلکسیون فدراسیون پیاده روی انسان های دلسوز زیاد هستند.

این عضو کنفرانس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: واقعا از این که تنها این مشکلات را پیگیری کنم کوفته شدم. من تنها مدیرعاملی هستم که از اساس نامه ایراد گرفتم و تنها کسی هستم که گفتم تو دوبی و عربستان چه اطلاع است. من از بقیه همکاران می خواهم به میدان بیایند و امور فوتبال را پیگیری کنند. هندبال بخاطر ما است.

*چنانچه حواسم نبود، ایرادهای فیفا به بنیان نامه فدراسیون افشا نمی شد

آذری تو خاصیت به این که برخی از پیشکسوتان خوزستان معتقدند او به جای پیگیری مسائلی مانند انتخابات فدراسیون پیاده روی باید روی امور فولاد خوزستان متمرکز شود، خاطرنشان کرد: آیا این مسائل به غلام ربطی ندارد؟ غلام عضو میتینگ هستم. اگر همه این تفکر را کنند، فوتبال نابود می شود. اگر حواسم نبود، ایرادهای مختلف فیفا به مبنا نامه که از تیرماه اطلاع دادن شده بود، به اطلاع کسی نمی رسید و افشاگری نمی شد.

وی ادامه داد: به کسانی که منتقد فعالیت های فراباشگاهی من هستند، بگویید اگر غلام بحث شکاری، محسن مسلمان و پیام صادقیان را ردیابی نکرده بودم، در این مملک کسی متوجه نمی شد که عبث آموزش حلقه ها بود دارد. آذری باشگاهش را گرفت و فوتبال را اصلاح کردم. بوسیله قدری حواسم به باشگاهم است که الان از ۲۰ بازی ۳۳ امتیاز گرفتیم و توانستیم بهترین بازیکن ها را اندوه جذب کنیم.

آذری درباره خموشی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش تو موارد مختلف، گفت: من بارها گفتم که سکوت فدراسیون و وزارت ورزش من را به تفکر وا داشه و گیج شده ام.

* با ماسک و تاج آهنی تمرین می کنیم

مدیرعامل فولاد خوزستان با اشاره به وضعیت نامشخص برگزاری مسابقات لیگ گران کردن همچنین تقریر کرد: تمرینات ما تعاقب درهای بسته و با تمهیدات پزشکی و با ماسک و تاج آهنی امتداد دارد (بوسیله شوخی).هنوز بازه تعطیلات اعلام نشده است.

او درباره دفاع از بینوایی دو پنجره ای تیمش از منفصل نقل و انتقالات گفت: ما یک لایجه متاخر برای کمیته پژوهش نوشتیم و در کمیته پژوهش از حق خودمان دفاع کردیم. قاعدتا این لایحه باید برای تبرئه ما کافی باشد.

انتهای پیام