آذری: به استقلالی ها حق می دهم/ آقای عالم ضابط قضایی را بوسیله فوتبال تیمار بفرستید

به گزارش ایسنا، سعید آذری مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان در برنامه  “سلام صبح بخیر ” رادیو ایران درباره وضعیت کرونایی های تیمش گفت: بعد از اجرا دو دولت تست کرونا از اعضای تیم، که یکی از تست ها قبل از بازی با ماشین سازی گرفته شد و تست دوم مجددا پس از ملاقات با آویشن فوتبال ماشین سازی و در تهران از تمام نفرات تیم فولاد گرفته شد، متوجه شدیم تعداد ۹ نفر از بازیکنان و ۷ نفر از اعضای کادر آویشن به کرونا مبتلا شده اند و فوری موضوع را بوسیله اداره لیگ اطلاع دادن کردیم که با توجه به بخشنامه های ستاد ممتاز مبارزه با کرونا پنهان کاری نکرده باشیم.

 او افزود: بازیکنان کرونایی تقریبا ۲۸ درصد تیم ما را تشکیل می دهند و با توجه به تصمیمی که ستاد عالی کرونا تو بازی می گیرد، امیدواریم بازی امروز با پارچه بافی را به تعویق بیندازند و قاعدتا موافق پروتکل های دایره لیگ و با توجه به اینکه بیشتر از ۲۵ درصد از اعضای تیم به کرونا مبتلا شده اند، نباید بازی برگزار شود.

آذری تو پاسخ بوسیله این سوال که آیا بازیکنان فولاد پس ازآن از بازی با استقلال به کرونا مبتلا شدند تصریح کرد: این چنین نباید ابتلای بازیکنان را تفسیر کرد که بعد از کدام بازی به کرونا مبتلا شدند، چون این افراد درون حال مجهز در اجتماع زندگی می کنند و در مکان های متنوع حضرت نمایان می کنند. اینکه بخواهیم مشکل را بوسیله یک بازی معطوف کنیم و بگوییم ما از فلان بازی دستخوش شدیم و فلان آویشن هم بگوید از تیم دیگری کرونا گرفته ایم دست افزار درستی نیست.

وی درخصوص اینکه باشگاه استقلال متقی است بعد از اینکه به اهواز سیر تکاملی کردند این اتفاق بخاطر بازیکنانشان بوجود آمده است، مداومت کرد: علاوه بر استقلال، تیم سامان سازی هم در اهواز با فولاد مسابقه داده است. شما با مسئولان باشگاه ماشین سازی هم صحبت کنید و ببینید آن ها بی قراری همین نظر را دارند؟ من حق را بوسیله استقلالی ها می دهم از طرف وضعیت اهواز، وضعیت قرمزی بوده است ولی اینکه گفته شود ما رفتیم و از فولادی ها کرونا گرفتیم، ۱۰۰ درصد منظورشان این نیست که از تیم فولاد این دشوار برای استخلاص بوجود آمده است و منظورشان رفت و آمدشان با جت و در مسیر تهران به اهواز بوده است. این نکته را اندوه یادآور می منحوس که تیم نجات در تستی که بعد از ورزش با فولاد گرفتند، تمام اعضای آویشن جواب تستشان سلبی بوده است و تو تست اخیر بوده که  این تعداد نفرات بوسیله کرونا مبتلا شده اند. این را هم یادآور می منحوس که وضعیت آبادان به مراتب بدتر از اهواز بوده است و حتی آویشن پارس جنوبی جم در آبادان محک داده است. باید نظر آیا تست بازیکنان تیم پارس جم هم همین حیثیت بیش خواهد حیات خواه خیر.

آذری داخل پاسخ بوسیله این سوال که امکان دارد تست ها مشت کارگر شده باشند و تیم ها عامدانه از مبتلا شدن چند ورزشکار خویشتن بوسیله کرونا بخاطر لغو دیدارهایشان اطلاع دهند، تصریح کرد: وقتی ۶ اسفند اطلاع دادن کردیم که لیگ را تعطیل کنید و به مسکن بروید، این روزها را می دیدیم. داخل تاریخچه ۶ اسفند که ما اطلاع دادن کردیم لیگ تعطیل شود، آویشن پیاده روی فولاد در رتبه ششم جدول استراحت داشت و هم حالا نیز ما با این ۶ امتیازی که تو دو بازی گذشته بدست آورده ایم به جمیع مدلل کردیم که از دیدن فنی حرف های زیادی برای گزارش دادن داریم ولی چیزی که الان مد نظر همه باید باشد، این است که باشگاه هایی که خودشان آزمایشگاه هایشان را معرفی کردن می کنند و بوسیله انضمام نامه ای که می زنند و درون فایل های اثر دی اف همگی چیز را ارسال می کنند، مطالبشان شایان ردیابی باشد.

وی تکثیر کرد: دیروز آقای رییس جمهور صحبتی را مبنی بر اینکه ضابطین قضایی بر روی  مسائل پنهان کار کننده کرونا کوشا باشند را مطرح کردند که من همین مکان از آقای رییس جمهور خواهش می کنم این ضابطین قضایی را در هندبال غصه بفرستد تا مشخص شود چه کسی پنهان مفید می کند و کذب می گوید.

وی در خصوص موضع محفل فولاد نسبت به ادامه برگزاری لیگ افزود: آقایانی که پروتکل نوشتند و لیگ را رویه انداختند، آن ها باید نظر دهند و مسئولیتش را حزن بپذیرند. از دیروز که اعلام کردند تست های ما مثبت شده تا به الان هیچ یک از مسئولین فدراسیون پاسخ گوی تلفن های ما نبوده اند و تیم تو سردرگمی به سر می سرما مربوط به آقایان باید پاسخگو باشند نه غلام. بنده به هیچ نشانی درباره ادامه برگزاری لیگ  نظری نخواهم داد چون وقتی اعتراف رویت می کنیم، می گویند تیمشان از طرف صعود نکرده می گویند بازی کنیم و حالا که نظر می دهیم، یک عده می گویند چون تیمشان داخل معرض یک موفقیت است موافق تعطیلی لیگ هستند. لطفا این مسائل را کنار بگذارید، خردسال های مردم می میرند و هیچ کس پاسخگو نیست.

سعید آذری داخل خصوص کناره گیری از هم چشمی های لیگ هم گفت: باشگاه ها دارای هیات مدیره، مدیرعامل و کادرفنی هستند و اگر استراحت به خشکی امدن این باشد که در این زمینه ها تصمیم گیری کنیم، همه بوسیله خصوص هیات مدیره این غرض را بازپسین می کنند.

وی درباره بازی تیمش با پارچه بافی اظهار کرد: در عارض برگزار نشدن دیدار امروز با نساجی، مقابل پروتکل های بین المللی باید تمام اعضای تیم قرنطینه شوند و بوسیله مدت دو هفته آویشن درون قرنطینه باشد و سپس از آن تست می گیریم اگر که تست ها منفی بود، براساس آن ورزش های معوقه را ادا می دهیم.

انتهای پیام